Παράκληση Βοήθειας

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2728
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Παράκληση Βοήθειας

Δημοσίευση από agiooros »

θα παρακαλούσα όποιον μπορεί να δώσει αίμα στο Νοσοκομείο Γ.Γεννηματάς - Ιατρικο κεντρο.
Για τον ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.
Σας ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
iliasgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1196
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ηλιας33@ΔυτικηΕλλαδα

Re: Παράκληση Βοήθειας

Δημοσίευση από iliasgr »

μια φτωχη οικογενεια στο χωριο μου εχει αναγκη απο ρουχα.προκειται για 3 ανδρες(πατερας και 2 παιδια)ψηλοι,αδυνατοι και οι τρεις.
αν καποιος εχει παλια η καινουρια ρουχα που να μην τα χρειαζετε,ας επικοινωνησει μαζι μου.
διευκρινιζω οτι η αποστολη δεματος-των,θα γινει επ ονοματι μου,καθως δεν θα ηθελα να νοιωσουν ασχημα λαμβανοντας δεματα απο αγνωστους.
ελεησον με ο Θεος
Άβαταρ μέλους
Captain Yiannis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 18, 2008 9:34 pm

Re: Παράκληση Βοήθειας

Δημοσίευση από Captain Yiannis »

iliasgr έγραψε:μια φτωχη οικογενεια στο χωριο μου εχει αναγκη απο ρουχα.προκειται για 3 ανδρες(πατερας και 2 παιδια)ψηλοι,αδυνατοι και οι τρεις.
αν καποιος εχει παλια η καινουρια ρουχα που να μην τα χρειαζετε,ας επικοινωνησει μαζι μου.
διευκρινιζω οτι η αποστολη δεματος-των,θα γινει επ ονοματι μου,καθως δεν θα ηθελα να νοιωσουν ασχημα λαμβανοντας δεματα απο αγνωστους.
Πως προτείνεις να σταλούν Ηλία;
Κανείς δεν είναι τέλειος και κανείς δεν θα πρέπει να απαιτεί από τους άλλους τελειότητα.
Όλοι ως ατελείς πορευόμαστε και με ατέλειες συμπορευόμαστε.
Η τελειότητα δεν ανήκει στους ανθρώπους παρά μονάχα στον Θεό.
Άβαταρ μέλους
iliasgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1196
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ηλιας33@ΔυτικηΕλλαδα

Re: Παράκληση Βοήθειας

Δημοσίευση από iliasgr »

Captain Yiannis έγραψε:
iliasgr έγραψε:μια φτωχη οικογενεια στο χωριο μου εχει αναγκη απο ρουχα.προκειται για 3 ανδρες(πατερας και 2 παιδια)ψηλοι,αδυνατοι και οι τρεις.
αν καποιος εχει παλια η καινουρια ρουχα που να μην τα χρειαζετε,ας επικοινωνησει μαζι μου.
διευκρινιζω οτι η αποστολη δεματος-των,θα γινει επ ονοματι μου,καθως δεν θα ηθελα να νοιωσουν ασχημα λαμβανοντας δεματα απο αγνωστους.
Πως προτείνεις να σταλούν Ηλία;
προτεινω,να στειλει δεμα οποιος επιθυμει(μονο ρουχα,τονιζω),σε μενα,το οποιο θα δωσω εγω στην οικογενεια.
η διευθυνση μου σε pm,για τους ενδιαφερομενους
ελεησον με ο Θεος
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”