Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από nickzark »

Ξέχασα να πω και εγώ με την σειρά μου ένα μεγαλο ευχαριστώ τον Νίκο (agiooros) για το κέρασμα .Και φυσικά να ξαναεπαναλάβω πόσο υπέροχα περάσαμε.
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από Dimitris39 »

max1 έγραψε:Με τη σειρά μου να πω κι εγώ (όχι ότι νοιάζει κανέναν αλλά λέμε τώρα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) ότι χάρηκα πολύ που γνώρισα όλα τα παιδιά. Όλοι΄είναι ένας κι ένας. Δυστυχώς λόγω οικογενιεακών υποχρεώσεων δε μπόρεσα να ακολουθήσω τα προσκυνήματα.

Εύχομαι την επόμενη φορά να γνωρίσω και τους υπόλοιπους. Ακούς Dimitris39; :wink:
By the way, όσοι είχατε λόξυγγα είναι γιατί σας μελετούσαμε (πάντως μη φοβάστε, για όλους καλά λόγια είπαμε :mrgreen: )
:8 :8 :8 :8 :8 ακουω ακουω την επομενη ευχομαι με την βοηθεια του Κυριου να ειμαι εκει.
Θα το μαρτυσησω, ειθελα αν ταιριαζε, να εφερνα εστω για λιγο μια Γεροντισσα :8 :8 ειτανε στα μερη μας για εναν καλο σκοπο ,και αν ταιριαζε πηγαινοντας την στο Αεροδρομιο θα την βλεπατε οχι δεν σας λεω ποια ειναι...
απο ενα μακρινο μερος της Ελλαδας ειτανε ενα μικρο νησακι την αλλη φορα Ισως :8 :8
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
Άβαταρ μέλους
faviola
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 17, 2011 4:39 pm
Τοποθεσία: Άννα, Κόρινθος

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από faviola »

:8 :8 :8 :8 :8 ακουω ακουω την επομενη ευχομαι με την βοηθεια του Κυριου να ειμαι εκει.
Θα το μαρτυσησω, ειθελα αν ταιριαζε, να εφερνα εστω για λιγο μια Γεροντισσα :8 :8 ειτανε στα μερη μας για εναν καλο σκοπο ,και αν ταιριαζε πηγαινοντας την στο Αεροδρομιο θα την βλεπατε οχι δεν σας λεω ποια ειναι...
απο ενα μακρινο μερος της Ελλαδας ειτανε ενα μικρο νησακι την αλλη φορα Ισως :8 :8[/quote]


Δημήτρη προς τα κάτω δεν θα έρθεις;;;;;;;;;Στάθη αυτό ισχύει και για σένα.... Όπου Δημήτρης και συ και αντἰστροφα..... :wink: :wink: :wink:
Κύριε τό σόν θέλημα γενέσθω και μή τό 'εμόν.


Κύριε Ιησού Χριστέ ελέησόν με.
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από Dimitris39 »

faviola έγραψε::8 :8 :8 :8 :8 ακουω ακουω την επομενη ευχομαι με την βοηθεια του Κυριου να ειμαι εκει.
Θα το μαρτυσησω, ειθελα αν ταιριαζε, να εφερνα εστω για λιγο μια Γεροντισσα :8 :8 ειτανε στα μερη μας για εναν καλο σκοπο ,και αν ταιριαζε πηγαινοντας την στο Αεροδρομιο θα την βλεπατε οχι δεν σας λεω ποια ειναι...
απο ενα μακρινο μερος της Ελλαδας ειτανε ενα μικρο νησακι την αλλη φορα Ισως :8 :8

Δημήτρη προς τα κάτω δεν θα έρθεις;;;;;;;;;Στάθη αυτό ισχύει και για σένα.... Όπου Δημήτρης και συ και αντἰστροφα..... :wink: :wink: :wink:[/quote]
ολα ειναι υπο συζητησην Χριστουγεννα θα ειθελα προεκυψε κατι να σου πω εκει που θα ειμαι
ειναι ποιο ανετα μετα τις Εορτες και πρεπει να ειναι και τριημερο κελιστα σχολεια κλπ.
θα δουμε εχω σχεδια παντως με την βοηθεια του Θεου αλλιω δεν παει να σχεδιαζουμε εμεις

μπορει και να μην παρει κανεις χαμπαρι αν κατεβω :mrgreen: :mrgreen:
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
Άβαταρ μέλους
faviola
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 17, 2011 4:39 pm
Τοποθεσία: Άννα, Κόρινθος

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από faviola »

Από ότι φαίνεται δεν θα σε πάρω..... :mrgreen: :mrgreen: Όποτε θελήσει ο Κύριος,
Κύριε τό σόν θέλημα γενέσθω καί μή τό ἐμόν (Αγ. Ιωάννης Χρυσόστομος)
Κύριε τό σόν θέλημα γενέσθω και μή τό 'εμόν.


Κύριε Ιησού Χριστέ ελέησόν με.
max1
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τρί Σεπ 19, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: BE

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από max1 »

Dimitris39 έγραψε: :8 :8 :8 :8 :8 ακουω ακουω την επομενη ευχομαι με την βοηθεια του Κυριου να ειμαι εκει.
Θα το μαρτυσησω, ειθελα αν ταιριαζε, να εφερνα εστω για λιγο μια Γεροντισσα :8 :8 ειτανε στα μερη μας για εναν καλο σκοπο ,και αν ταιριαζε πηγαινοντας την στο Αεροδρομιο θα την βλεπατε οχι δεν σας λεω ποια ειναι...
απο ενα μακρινο μερος της Ελλαδας ειτανε ενα μικρο νησακι την αλλη φορα Ισως :8 :8
Nα τύχει να κάνουμε συνάντηση και να είναι την ίδια μέρα και η γερόντισσα από ένα μικρό νησί στα μέρη μας και να έχει και χρόνο να μας δει και να έχεις κι εσύ και χρόνο να τη φέρεις... Ε δε ζητάμε να μας "πέσει" το λόττο, πιο πιθανό είναι :P :P

Αστα αυτά, Ακριτοχώρι κάθε πότε πηγαίνεις να βρεθούμε; Και στη Σίψα θέλω να έρθω, δεν έχω έρθει ποτέ. Αν τυχόν τα καταφέρω, θα μπορέσεις;
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από Dimitris39 »

max1 έγραψε:
Dimitris39 έγραψε: :8 :8 :8 :8 :8 ακουω ακουω την επομενη ευχομαι με την βοηθεια του Κυριου να ειμαι εκει.
Θα το μαρτυσησω, ειθελα αν ταιριαζε, να εφερνα εστω για λιγο μια Γεροντισσα :8 :8 ειτανε στα μερη μας για εναν καλο σκοπο ,και αν ταιριαζε πηγαινοντας την στο Αεροδρομιο θα την βλεπατε οχι δεν σας λεω ποια ειναι...
απο ενα μακρινο μερος της Ελλαδας ειτανε ενα μικρο νησακι την αλλη φορα Ισως :8 :8
Nα τύχει να κάνουμε συνάντηση και να είναι την ίδια μέρα και η γερόντισσα από ένα μικρό νησί στα μέρη μας και να έχει και χρόνο να μας δει και να έχεις κι εσύ και χρόνο να τη φέρεις... Ε δε ζητάμε να μας "πέσει" το λόττο, πιο πιθανό είναι :P :P

Αστα αυτά, Ακριτοχώρι κάθε πότε πηγαίνεις να βρεθούμε; Και στη Σίψα θέλω να έρθω, δεν έχω έρθει ποτέ. Αν τυχόν τα καταφέρω, θα μπορέσεις;
Ακριτοχωρι ειναι απο εκει που μενω 15 χλμ :8 :8 :8 αραγες οποτε Θελεις
την Κυριακη θα ειμαι στο παγγαιο δεν λεω που :8 :8 :8 70 χλμ
και μετα στην Σιψα :8 :8 :8 :8 στην Σιψα σχεδον μεγαλωσα :8 και στα μοναστηρια του Παγγαιου ειδικα στο ενα :8 :8 :8 :8 :8 :8
ειμαι απο εκει
οποτε θελεις ευχαριστως ο Σταθης εχει τον αριθμο του κινητου μου ελα να σε δειρω
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
max1
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τρί Σεπ 19, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: BE

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από max1 »

O Στάθης έχει τον αριθμό του κινητού σου αλλά δεν έχει κινητό γιατί του χάλασε η οθόνη, άρα μάλλον δε μπορεί να μου το δώσει. Αν έρθω πάντως θα σου στείλω μήνυμα.
Οσο για το ξύλο, μη βιάζεσαι. Θα φέρω τη μικρή μου κόρη που είναι 1,5 ετών και ρίχνει κάτι ανάστροφες, αλίμονο σου :P
Εκτός αν φέρω και το Στάθη μαζί για ενισχύσεις :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
stathisekp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7255
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:16 am
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία Αττικής

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από stathisekp »

Δημήτρη απ τα χωριά του Παγγαίου είσαι;
Όταν υπηρετούσα στις (στας) Σέρρας είχα γυρίσει αρκετά χωριά από κει. Κορμίστα, Ροδολίβος, Φωτολίβος, Κιούπκιοι(!!!) κλπ. Ωραία χρόνια!!! :105
Δώρησαί μοι του όράν τα έμά πταίσματα και μη κατακρίνειν τον άδελφόν μου
Άβαταρ μέλους
faviola
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 17, 2011 4:39 pm
Τοποθεσία: Άννα, Κόρινθος

Re: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 23-10-2011

Δημοσίευση από faviola »

max1 έγραψε:O Στάθης έχει τον αριθμό του κινητού σου αλλά δεν έχει κινητό γιατί του χάλασε η οθόνη, άρα μάλλον δε μπορεί να μου το δώσει. Αν έρθω πάντως θα σου στείλω μήνυμα.
Οσο για το ξύλο, μη βιάζεσαι. Θα φέρω τη μικρή μου κόρη που είναι 1,5 ετών και ρίχνει κάτι ανάστροφες, αλίμονο σου :P
Εκτός αν φέρω και το Στάθη μαζί για ενισχύσεις :mrgreen: :mrgreen:

Τι να κάνει ο Στάθης;;;; Αν βρεθεί με τον Δημήτρη θα σε δείρουν και οι δυο μαζί. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Κύριε τό σόν θέλημα γενέσθω και μή τό 'εμόν.


Κύριε Ιησού Χριστέ ελέησόν με.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”