Επιστολή του φόρουμ προς τον Γέροντα Μωϋσή

Εδώ μπορείτε να συζητήσετε σχετικά με τους Αγιορείτες Πατέρες που έχετε επισκεφθεί στο Αγιον Όρος

Συντονιστής: Συντονιστές

vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Επιστολή του φόρουμ προς τον Γέροντα Μωϋσή

Δημοσίευση από vasilisalt »

stathisgrh έγραψε:
Koyk έγραψε:Νιόνιο...( :8 :8 ) αν θές να τον ενημερώσω τον γερο Μωυσή τι θελετε να του κανετε του ανθρώπου και μετα προχωράτε....μην ΞΑΝΑγινετε ρεζίλι....θέλεις???
Πατερ και εγω αυτον τον φοβο εχω αλλα μεσα στο φορουμ εχει και παιδια πουθα τα βοηθησει ο Γεροντας, για αυτο καλό ειναι να του το πειτε..............................................................τωρα οσον αφορα το τι θα του κανουμε. :mrgreen: ..του ανθρωπου εχουμε λαβει τα μετρα μας.............................................εγω και κατι αλλοι σαν τα μουτρα μου θα κανουμε σιωπηρο μπαν στον εαυτο μας. :mrgreen: :mrgreen: ....................................................ο γεροντας θα μιλαει ......................... ο Διονυσης θα απανταει.............................ο γεροντας θα γραφει ο Νικος(agiooros, λογο nickname) θα λεει τι γνωμη του :mrgreen: :mrgreen: ...................και οπου παει να ξεφυγει το θεμα ..........θα μπαινει ο κυριος σας αγαπαω ολους ακομα και τους αλβανους (lovething) :mrgreen: kai ολα θα βαινουν οπως πρεπει :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ο Στάθης παραστατικότατα προέβλεψε τα μελλούμενα!!!
χα χα χα χα χα χα.
greekboy1981
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 02, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Ευάγγελος@Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: Επιστολή του φόρουμ προς τον Γέροντα Μωϋσή

Δημοσίευση από greekboy1981 »

Χρόνια πολλά και πάλι , αδελφια μου αγαπητά εν Κυρίω!

Θα ήθελα να επικοινωνήσω τηλεφωνικά με τον Γέροντα Μωϋση Αγιορείτη , για να ζητησω την ευχή του και να του πώ να με θυμάται στις προσευχές του !
Οποιος μπορεί να με βοηθήσει ας μου στειλει προσωπικό μήνυμα , Ευχαριστω .
:105
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Επιστολή του φόρουμ προς τον Γέροντα Μωϋσή

Δημοσίευση από nickzark »

τελικά τι έγινε??πέρασε καιρός απο τότε
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγιορείται Πατέρες”