Οι σκιές

Ψυχολογικά Θέματα

Συντονιστές: pAntonios, Συντονιστές

Απάντηση
dimianas
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: BOLOS

Οι σκιές

Δημοσίευση από dimianas »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΤΕΡ. ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΠΑΤΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ ΔΕΧΤΗΚΑ "ΕΠΙΘΕΣΗ" ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΚΙΑ. ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ.ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΜΑΥΡΗ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΕ.ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΙ ΜΟΥΓΓΡΙΖΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΞΑΠΛΩΝΕ ΚΑΤΩ..ΩΣΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΧΙΣΑ (ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ) ΝΑ ΛΕΩ ΤΟ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ..ΕΛΕΗΣΟΝ ΜΕ!!ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ..ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΕΣΩ ΕΤΣΙ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΦΩΤΑΚΙ ΑΝΑΜΜΕΝΟ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΙΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ?ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΣ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΟΤΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! [/b]
pAntonios
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Δευ Μαρ 27, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: p.Antonios @otenet.gr
Επικοινωνία:

Νυχτερινές σκιές και φαντάσματα...

Δημοσίευση από pAntonios »

Μην ασχολείσαι αγαπητή μου με σκιές και φαντάσματα διότι έτσι δίνεις τόπο στο διάβολο να σου αρχίσει τις νυχτερινές "παραστάσεις" που δεν θα έχουν μετά τελειωμό!!!

Περιφρόνησέ τα και θα φύγουν.
Μπορεί να υπάρχει κάποιο ψυχολογικό υπόστρωμα, αλλά μπορεί να πρόκειται και για δαιμονικά όνειρα για να σου προξενήσουν φόβο.

Αν δεις ότι επιμένουν αρκετές μέρες, πήγαινε σε κάποιον ιερέα να σου διαβάσει κάποιες ειδικές ευχές που υπάρχουν στο Μικρό Ευχολόγιο (ξέρει εκείνος) για ήρεμο ύπνο. Και όλα θα πάνε καλά!
Μην φοβάσαι τίποτε αν έχεις το Χριστό...
ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ
ΠΑΝΤΩΝ ΕΝΕΚΕΝ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψυχολογικά Θέματα”