Οι παλιοί μας φίλοι

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24979
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από aposal »

Γεια σου Πανάγο!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
stam-mag
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Τετ Ιουν 28, 2017 2:21 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από stam-mag »

Καλημέρα σε όλους

Καταλαβαίνω πως αυτό το πόστ της αλληλογνωριμίας θα έπρεπε να είχε γίνει σε άλλο «νήμα» αλλά προτίμησα να το γράψω εδώ γιατί πραγματικά νιώθω ότι χαιρετώ παλιούς μου φίλους

Πολλούς από σας, σας έχω ήδη γνωρίσει μέσα από τα γραπτά σας πολύ καιρό πριν μιας και η συμμετοχή μου στο φόρουμ σαν επισκέπτης πηγαίνει αρκετά πίσω. Τόσο καιρό αποταμίευα απόψεις και γνώσεις από τα διάφορα θέματα που έχουν συζητηθεί στο παρελθόν και ήρθε η ώρα αν μη τι άλλο να καταθέσω και γω από την μεριά μου αυτό που χρωστάω σε όλους εσάς που δεν είναι άλλο από ένα μεγάλο ευχαριστώ

Ένα ευχαριστώ για αυτές τις κουβέντες που ειπώθηκαν από όλους σας, τα απλά λόγια που μπορούν να σε κάνουν να δεις τα πράγματα από άλλη μεριά, να δεις την πραγματική τους διάσταση , που σε βοηθούν να αναθεωρήσεις τις προτεραιότητές σου και να σε βγάλουν από μονοπάτια που δεν καταλάβαινες ότι είναι αδιέξοδα

Ξέρω πως πετυχαίνω το φόρουμ σε περίοδο στασιμότητας μιας και η ανάπτυξη του με την συμμετοχή πολλών μελών βλέπω ότι ήταν αρκετά χρόνια πριν και έτσι το ευχαριστώ μου δεν θα φτάσει σε όλους αυτούς που θα ήθελα αλλά ακόμη και έτσι είναι ένα ευχαριστώ που το χρωστάω και δεν γινόταν να μην το αποδώσω

Χάρηκα που σας γνώρισα και ευχαριστώ για όλα
Σταμάτης
Σταμάτης
Άβαταρ μέλους
stathisekp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7255
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:16 am
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία Αττικής

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από stathisekp »

Καλώς όρισες "παλιέ" μας φίλε Σταμάτη.
Δώρησαί μοι του όράν τα έμά πταίσματα και μη κατακρίνειν τον άδελφόν μου
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από panagiotisspy »

stam-mag έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2017 9:53 am Καλημέρα σε όλους

Καταλαβαίνω πως αυτό το πόστ της αλληλογνωριμίας θα έπρεπε να είχε γίνει σε άλλο «νήμα» αλλά προτίμησα να το γράψω εδώ γιατί πραγματικά νιώθω ότι χαιρετώ παλιούς μου φίλους

Πολλούς από σας, σας έχω ήδη γνωρίσει μέσα από τα γραπτά σας πολύ καιρό πριν μιας και η συμμετοχή μου στο φόρουμ σαν επισκέπτης πηγαίνει αρκετά πίσω. Τόσο καιρό αποταμίευα απόψεις και γνώσεις από τα διάφορα θέματα που έχουν συζητηθεί στο παρελθόν και ήρθε η ώρα αν μη τι άλλο να καταθέσω και γω από την μεριά μου αυτό που χρωστάω σε όλους εσάς που δεν είναι άλλο από ένα μεγάλο ευχαριστώ

Ένα ευχαριστώ για αυτές τις κουβέντες που ειπώθηκαν από όλους σας, τα απλά λόγια που μπορούν να σε κάνουν να δεις τα πράγματα από άλλη μεριά, να δεις την πραγματική τους διάσταση , που σε βοηθούν να αναθεωρήσεις τις προτεραιότητές σου και να σε βγάλουν από μονοπάτια που δεν καταλάβαινες ότι είναι αδιέξοδα

Ξέρω πως πετυχαίνω το φόρουμ σε περίοδο στασιμότητας μιας και η ανάπτυξη του με την συμμετοχή πολλών μελών βλέπω ότι ήταν αρκετά χρόνια πριν και έτσι το ευχαριστώ μου δεν θα φτάσει σε όλους αυτούς που θα ήθελα αλλά ακόμη και έτσι είναι ένα ευχαριστώ που το χρωστάω και δεν γινόταν να μην το αποδώσω

Χάρηκα που σας γνώρισα και ευχαριστώ για όλα
Σταμάτης

Αγαπητέ Σταμάτη,

είναι κάτι τοποθετήσεις σαν κι αυτές,
που καταξιώνουν τον ταπεινό αυτό χώρο, με τα όποια καλά του και τα αναπόφευκτα κακά του,
και μας κάνουν όλους να νιώθουμε μια βελούδινη παρηγορία..

Τιμή μας μεγάλη τα λόγια σου αδερφέ μας,
σ ευχαριστούμε από ψυχής,
να σ έχει ο Θεός καλά.. :8 :8
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από nickzark »

Τιμή μας αδερφέ τα λόγια σου . Αν και νέος σχετικά . Ευχαριστούμε
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24979
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από aposal »

Καλώς ήρθες Σταμάτη στην παρέα μας!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από nickzark »

nickzark έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2017 5:00 pm Τιμή μας αδερφέ τα λόγια σου . Αν και νέος σχετικά . Ευχαριστούμε
εγω ειμαι ο νεος.μην γινει παρεξηγηση
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Καλησπέρα παλιοί φίλοι κι ανώνυμοι επισκέπτες μας, :8 :8 καλό ΣΚ και καλή υπομονή με τη ζέστη..

https://www.youtube.com/watch?v=DdVYN8k_qgc
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24979
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από aposal »

Οι μεγάλες γιορτές συνοδεύτηκαν από καύσωνα.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
stam-mag
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Τετ Ιουν 28, 2017 2:21 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Οι παλιοί μας φίλοι

Δημοσίευση από stam-mag »

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και τα καλά σας λόγια
Σταμάτης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”