Μη ντρέπεστε , ας συστηθούμε μεταξύ μας !

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
yparxei
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 11, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από yparxei »

ειναι και αυτος ενας τροπος αμυνας ε.η ειρωνια :lol:
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

yparxei έγραψε:ειναι και αυτος ενας τροπος αμυνας ε.η ειρωνια :lol:
Το χιούμορ είναι πηγή χαράς , η ειρωνία είναι πηγή αρνητικών συναισθημάτων και δεν μου αρέσει
HXOS
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 339
Εγγραφή: Δευ Σεπ 18, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ΓΙΑΝΝΗΣ@ΚΡΗΤΗ

Δημοσίευση από HXOS »

ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ
ELLINAS
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 18, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: kypros

Δημοσίευση από ELLINAS »

Το όνομα μου είναι Μάριος, είμαι απο Κύπρο και είμαι 17 χρόνων. :wink:
gkdgr
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ

Δημοσίευση από gkdgr »

Mέ λένε Γιώργο , 46 ετών , από Καβάλα. Πρών προγραμματιστής (την δεκαετία του 1980 έως και το 1992) , τώρα περισσότερο έμπορος (Computer, Software κτλ). 2 φορές παντρεμένος, 3 παιδιά, φανατικός λάτρης του Αγίου Ορους που το επισκέπτομαι όσο συχνά μπορώ. Απεχθάνομαι τους φανατικούς (σε οποιοδήποτε θέμα) και πιστεύω ότι η πρώτη και καλυτερη αρετή που πρέπει να έχει ο κάθε ένας μας είναι η αγάπη.
Vosk0z
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 05, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Μακρυά..

Δημοσίευση από Vosk0z »

yparxei έγραψε:Βεβαια θα ελεγε καποιος οτι και με τον μεσαιωνα τα ιδια θα ελεγε καποιος
Πολλές φορές, ακόμα και πριν τον μεσαίωνα, οι άνθρωποι παρατηρούσαν "σημάδια", και φώναζαν πως "Τώρα ήρθε το τέλος, τώρα ήρ8ε".

Αλλά πού ήταν..?

Η αλήθεια είναι πως κατα καιρούς έχουν συμβεί διάφορα σημάδια, όντως, αλλά τελευταία έχει αυξηθει η συχνότητά τους, άλλα που μπορεί να συνέβαιναν παλιότερα συνεχίζουν και τώρα να λαμβάνουν χώρα, και όλα μαζί προσθέτονται, γεμίζουν το κουτί το οποίο όταν θα έρθει εκείνη η ώρα θα σπάσει από το βάρος..Και τότε "εκεί είναι ο τριγμός των οδώντων.."

Ολα με τη σειρά τους..

O ϊδιος έγραψε:τις μερες του θηριου ισως να μην τις προλαβει κανεις μας
Ισως..


juli έγραψε:το όνομά μου είναι Γιούλη, είμαι Θεολόγος και .... χρονών. Embarassed Επιτρέψτε μου να ακλουθήσω τους ΄΄κανόνες΄΄καλής συμπεριφοράς που ορίζουν ότι οι γυναίκες δεν φανερώνουν τήν ηλικία τους. Σας αφήνω να μαντέψετε!
Να μην είσαι και 39 χρονών ? :P

gkdgr έγραψε:φανατικός λάτρης του Αγίου Ορους που το επισκέπτομαι όσο συχνά μπορώ. Απεχθάνομαι τους φανατικούς (σε οποιοδήποτε θέμα)
... ? ? ? ? Αντιφάσκεις ? :P (Just Kidding ;) )
"Ο μισθωτός δε, και ουκ ών ποιμήν, ου ουκ εισί τα πρόβατα ίδια, θεωρεί τον λύκον ερχόμενον και αφίησι τα πρόβατα και φεύγει"
gkdgr
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ

Δημοσίευση από gkdgr »

Vosk0z έγραψε:
gkdgr έγραψε:φανατικός λάτρης του Αγίου Ορους που το επισκέπτομαι όσο συχνά μπορώ. Απεχθάνομαι τους φανατικούς (σε οποιοδήποτε θέμα)
... ? ? ? ? Αντιφάσκεις ? :P (Just Kidding ;) )
OXI.ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.. :oops:
koskas
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Παρ Σεπ 22, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: πελοπονησος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από koskas »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΩΣΤΑ , ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ,ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ. ΠΑΙΖΩ ΝΤΡΑΜΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ. ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ. :) :wink:
koskas
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Παρ Σεπ 22, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: πελοπονησος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από koskas »

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ , ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ , ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΜΕ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΓΩΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΥΦΑΝΙΕΣ , ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 2-3 ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΤΙ
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

koskas έγραψε:ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ , ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ , ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΜΕ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΓΩΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΥΦΑΝΙΕΣ , ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 2-3 ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΤΙ
Από μικρό και από τρελλό μαθαίνεις την αλήθεια που λένε :p
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”