Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Ευχές.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
ΜΙΧΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5035
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 23, 2012 9:24 am

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από ΜΙΧΣ »

Τις πρεσβείες των Αγίων μας Σμαραγδένια μας, και τώρα και πάντοτε, σου εύχομαι οικογενειακώς!
Χρόνια σου πολλά, καλά κι ευλογημένα! :8
+Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον, Τριάς Αγία, δόξα σοι.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από smarti »

Ευχαριστώ παρα πολυ για τις ευχες σας , ευχομαι στον καθενα ξεχωριστα οτι επιθυμει ο καθενας προς οφελος του να του το χαριζουν οι Αγιοι σαραντα Μαρτυρες απλοχερα, καλον αγωνα σε ολους και καλη μετάνοια να εχουμε ολοι.


Υ.Σ Η γιορτη μου ήταν εχθες :mrgreen: :mrgreen: ...κατι το οποιο και εγω εχθες το βραδυ το εμαθα :? ... λόγω το οτι σημερα ειναι το μεγαλο Ψυχοσάββατο, η γιορτη μεταφερθηκε μια μερα πριν...οπως και να εχει ομως ειστε εντος των σαραντα ημερων...χα, χα.... :P :P :P ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

ΚΑΛΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25052
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από aposal »

Χρόνια πολλά και αρεστά στον Κύριο εύχομαι, τόσο για σένα, όσο και για την οικογένειά σου, αλλά και για όλα τα πρόσωπα που αγαπάς. Καλόν Παράδεισο σε όλους!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
nikiforos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2185
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: ΛΑΡΙΣΑ

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από nikiforos »

Χρόνια Πολλά, Αρεστά Στον Κύριό μας, με Υγεία. Παντού κ Πάντα Επιτυχίες στη Ζωή σου Σμαρώ!!! Να χαίρεσαι κ να σε χαίρεται η Οικογένειά σου κ Όλοι εμείς... Η Παναγιά Μαζί σας...
Συλλογάται Καλά!!!, όποιος Συλλογάται Ελεύθερα , Χριστιανικά και Ορθόδοξα......
Άβαταρ μέλους
Georgios1
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 31, 2013 9:07 pm

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από Georgios1 »

χρόνια πολλά και ευλογημένα! υγεία και ευτυχία και καλό παράδεισο σου εύχομαι!! :8
Εικόνα «Ταις πρεσβείαις της Θεοτόκου, Σώτερ, σώσον ημάς»
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από smarti »

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σας. Και εσεις οτι επιθυμείτε! Καλον αγωνα και καλον παράδεισο να έχουμε.
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Sorry για την καθυστέρηση Σμαρούλα μου.. :( :(

Χρόνια πολλά κι' Ευλογημένα, νάσαστε όλοι στην οικογένεια καλά, πάντοτε μέσα στην Χάρη και στην Αγάπη Του.. :8 :8
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
gkou
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Τρί Μαρ 21, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γεωργία@Κόρινθος

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από gkou »

Χρόνια πολλά κι ευλογημένα κι από εμένα -με καθυστέρηση, συγνώμη...- πάντα να σε προστατεύει ο Κύριος καλή μας Σμαρώ! :8
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από smarti »

Ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη και Γεωργία. Ότι επιθυμειτε.Καλόν αγώνα και καλόν παράδεισο να εχετε.Ευχαριστώ και πάλι όλους σας.
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Χρόνια πολλά στη Σμαρούλα μας....

Δημοσίευση από vasilisalt »

Χρόνια πολλά Σμαρούλα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χρόνια Πολλά”