Ας γνωριστούμε καλύτερα...

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25047
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από aposal »

Καλώς ώρθες στην παρέα μας Ελευθερία ΚΑΙ από αυτό το θέμα (topic). Μπράβο για τα 27 χρόνια και εύχομαι να γίνουν 107! Εφόσον έχουμε μέσα μας τον Θεό το μυστήριο του γάου θα ανθεί, διαφορετικά ...ο Θεός να βάλει το χέρι Του! Εύχομαι επίσης καλό γαμπρό, καλή νύφη και ακόμα καλύτερα εγγόνια!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
imsp
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:46 am

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από imsp »

Χαίρετε! Μιας κ θέσατε την όμορφη ιδέα να αποκαλύψει ο καθένας την ταυτότητά του, έχω και λέω...: Ονομάζομαι Κωνσταντίνος και είμαι 26 χρονών. Μένω σε ένα χωριό της Ν.Ευβοίας,κοντά στο Αλιβέρι και έχω σπουδάσει Μηχανολόγος Μηχανικός στο ΑΠΘ. Μολις ξεκίνησα να δουλεύω σε μηχανουργείο με σκοπό στο σύντομο μέλλον να ασχοληθώ με μηχανολογικές μελέτες και κατασκευές. Το username μου imsp είναι απο τα αρχικά της Ιερας Μονής Σίμωνος Πέτρας, ένα μοναστήρι του Α.Ο. που έχω επισκευτεί πολλές φορές ως φοιτητής, το έχω αγαπήσει και έχω οφεληθεί πολύ! Έχω την άποψη ότι στην πνευματική ζωή είναι πολύ σημαντικό να συναναστρέφεσε και να ανταλλάσεις απόψεις με άτομα που αγωνίζονται για τον ίδιο σκοπό, και αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισα να γραφτώ στο site σας! Καλώς σας βρήκα και ελπίζω σιγά σιγά να γνωριστούμε καλλίτερα!
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Καλώς ήρθες Κωνσταντίνε!
Σου εύχομαι να βρεις ωφέλεια σε αυτόν τον χώρο και να ωφελήσεις και εσύ με τις απόψεις σου.
Είναι και δικός μου αγαπημένος προορισμός του Αγίου Ορους η Σιμωνόπετρα, αλλά θάλεγα ότι έρχεται αμέσως μετά την Σταυρονικήτα!
Καλούς διαλόγους να έχουμε, με υπομονή και αδελφικότητα!
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25047
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από aposal »

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Κωνσταντίνε. Εύχομαι να ωφεληθείς από την εδώ παρουσία σου. Καλή επαγγελματική σταδιοδρομία, σου εύχομαι, καλή δύναμη και πάντοτε αγωνιστής και μαχητής του Χριστού.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από vasilisalt »

Καλώς ήρθες Κωνσταντίνε.
Η παρουσία σου θα μας ωφελήσει όλους νομίζω.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από stathis73 »

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΝΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΒΡ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΦΙΞ ( ΣΦΑΓΕΙΑ). ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΤΡΙΑΔΙΚΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36563
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από toula »

Καλωσόρισες Στάθη στην παρέα μας.
Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Ελπίζουμε να συμμετέχεις ενεργά με τις απόψεις σου εδώ για να μεγαλώσει και η συντροφιά μας.
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από stathis73 »

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΑΠΛΩΣ ΛΟΓΟ ΧΡΟΝΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ (38) ΕΤΩΝ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από vasilisalt »

Καλώς ήρθες Στάθη στη παρέα μας.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25047
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ας γνωριστούμε καλύτερα,,

Δημοσίευση από aposal »

Γειά σου ρε Στάθη! Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”