Μια πνευματική εμπειρία

Συζητήστε με τα μέλη μας για τύχον θαύματα που είδατε, αισθανθήκατε ή σας τα εξιστόρησαν φίλοι και γνωστοί σας.

Συντονιστής: Συντονιστές

lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

Αγαπητέ άγνωστε "Υπάρχει" καλά έκανες και μοιράστηκες την εμπειρία σου
Εμένα μου χάρισε τόνωση πνευματική αυτό που διάβασα και εύχομαι ο ΘΕΟΣ να σου χαρίζει από εδώ και πέρα ΠΑΝΤΑ εσωτερική χαρά
Καλή χρονιά
yparxei
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 11, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από yparxei »

παντως εγω θα δωσω μια συμβουλη απο δω που θα ακουστει ,το ξερω,απολυτη.
Μην τα παρκαρετε τα παιδια σας(αν κανετε,η εχετε )στις κατασκηνωσεις το καλοκαιρι...Ειδικα εκει μεσα(ασχετα αν καποιες χρονιες που εζησα ηταν υπεροχες ,μια χρονια αρκει να φερει την καταστροφη,ελπιζοντας να ναι αυτη προσωρινη)γινεται το ελα να δεις.Χωρις πολλα περαιτερω σχολια με αμεση σχεση με τα προηγουμενα ποστς.Πιστευω με καταλαβατε.

Να στε καλα και ο Θεος να σας (μας)ευλογει.Ο ζωντανος Θεος να κυριαρχησει στις ζωες ολων μας και να μας καθοδηγει,γιατι πολλες ειναι οι παγιδες και τα ματια της ψυχης μας κλειστα ειναι απο την αμαρτια(για μενα μιλωντας στο τελευταιο)...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yparxei την Δευ Ιαν 08, 2007 9:16 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

yparxei έγραψε:παντως εγω θα δωσω μια συμβουλη απο δω που θα ακουστει ,το ξερω,απολυτη.
Μην τα παρκαρετε τα παιδια σας(αν κανετε,η εχετε )στις κατασκηνωσεις το καλοκαιρι...Ειδικα εκει μεσα(ασχετα αν καποιες χρονιες που εζησα ηταν υπεροχες ,μια χρονια αρκει να φερει την καταστροφη,ελπιζοντας να ναι αυτη προσωρινη)γινεται το ελα να δεις.Χωρις πολλα περαιτερω σχολια με αμεση σχεση με τα προηγουμενα ποστς.Πιστευω με καταλαβατε.

Να στε καλα και ο Θεος να σας ευλογει.
Καλά κάτσε πρώτα να κάνουμε παιδιά ......
Διότι καταρχάς για να κάνουμε παιδιά προέχει το καταραμένο σεξ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Θαύματα”