Διακοπή ιστοσελίδας

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από angieholi »

Όσο και να μας θλίβει αυτή η μεγάλης διάρκειας διακοπή, από την μια θα είναι και καλό να κάνουμε και λίγη "νηστεία" στο ίντερνετ.
Εννοείται ότι η παρέα όλων σας θα μου λείψει αφάνταστα...... :cry:

Καλό υπόλοιπο Σαρακοστής και καλή Ανάσταση να έχουμε αν το φόρουμ δεν ανοίξει νωρίτερα!
Εύχομαι οι καρδιές όλων όσων είναι "νεκρές" από τα πάθη και τις αμαρτίες (όπως η δικιά μου), να "αναστηθούν" και να γεμίσουν από πραγματική αγάπη, πίστη και θείο έρωτα για τον Ένα αληθινό και Τριαδικό Θεό...

Ο Θεός να μας ευλογεί και να μας δίνει δύναμη και πίστη, που τόσο πολύ χρειαζόμαστε σ'αυτούς τους "πονηρούς" καιρούς που ζούμε!
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από Dimitris39 »

Andreasmas έγραψε:
Dimitris39 έγραψε:Σε 2 εβδομαδες θα κατεβω Αθηνα θα περασω και απο τον Ελλησποντο
θα καθομαι και θα ζω με τις αναμνησεις :105
μονος και ερημος διχως εσας
τι καλα περασαμε το Σαββατο θα μου μεινη αξεχαστο
Αχ βρε Δημήτρη ,είσαι καταπληκτικός :8
Ούτε και να σε αντιγράψω δεν μπορώ. :mrgreen:
:8 :8
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25026
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από aposal »

Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη του 1939!
Δεν σ' έχουμε ανάγκη Νίκο! Μας έφαγες και όλες τις γαρίδες! Άσε που κάθε χρόνο είσαι και βαρύτερος!! Να σου θυμίσω, μήπως, πώς ήσουν στη συνάντηση του Μαΐου του 2008; Οι φωτογραφίες σου είναι στο σκληρό μου δίσκο!
Εγώ πάντως θα συνεχίσω (από Δευτέρα) να βολτάρω στον ιστοχώρο του εοροτολόγιου Χρήστου. Όσοι θέλετε περάστε να τα λέμε κι εκεί!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
dionysisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4278
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νικαια

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από dionysisgr »

Πω, πω, πω! Τωρα;

Με επιασες απροετοιμαστο, βρε Νικο, να δω πως θα προλαβω να τσακωθω με καποιον τωρα..

Tελευταια ωρα μας το λες;

Σας παρακαλω, αδελφοι μου, ανοιχτε ενα θεμα καποιος, να σκανδαλιστουμε, γρηγορα,
γιατι ειναι κριμα να κλεισει το φορουμ, για τοσες ημερες, σε τοσο ειρηνικη ατμοσφαιρα.

Δεν εχει ξαναγινει αυτο, και το θεωρω ασχημο σημαδι.. :mrgreen: :20 :20 :20 :lol: :lol: :45
"ἰδοὺ ἐγὼ μεθ᾿ ὑμῶν εἰμι πάσας τὰς ἡμέρας ἕως τῆς συντελείας τοῦ αἰῶνος. ᾿Αμήν."
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από Dimitris39 »

aposal έγραψε:Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη του 1939!
Δεν σ' έχουμε ανάγκη Νίκο! Μας έφαγες και όλες τις γαρίδες! Άσε που κάθε χρόνο είσαι και βαρύτερος!! Να σου θυμίσω, μήπως, πώς ήσουν στη συνάντηση του Μαΐου του 2008; Οι φωτογραφίες σου είναι στο σκληρό μου δίσκο!
Εγώ πάντως θα συνεχίσω (από Δευτέρα) να βολτάρω στον ιστοχώρο του εοροτολόγιου Χρήστου. Όσοι θέλετε περάστε να τα λέμε κι εκεί!
τι θα πει βολταρο? :oops:
που εινε ο Χρηστος?
dionysisgr έγραψε:Πω, πω, πω! Τωρα;

Με επιασες απροετοιμαστο, βρε Νικο, να δω πως θα προλαβω να τσακωθω με καποιον τωρα..

Tελευταια ωρα μας το λες;

Σας παρακαλω, αδελφοι μου, ανοιχτε ενα θεμα καποιος, να σκανδαλιστουμε, γρηγορα,
γιατι ειναι κριμα να κλεισει το φορουμ, για τοσες ημερες, σε τοσο ειρηνικη ατμοσφαιρα.

Δεν εχει ξαναγινει αυτο, και το θεωρω ασχημο σημαδι.. : mrgreen: :20 :20 :20 :lol: :lol: :45
Βαλτα με τον Αποστολο ετσι για να μας θυματε για κανενα μηνα :mrgreen:
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
chrisa84
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2009 3:13 pm

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από chrisa84 »

Καλή Σαρακοστή κ καλή Ανάσταση να ευχηθώ κ εγώ με την σειρά μου! Αν κ ως τώρα συμμετέχω στο φόρουμ απλά διαβάζοντας τα όσα γράφετε (τα οποία με έχουν βοηθήσει πολλές φορές), να ξέρετε πως νιώθω σα να σας γνωρίζω αρκετούς από εσάς..

Θα περιμένω με αγωνία να σας ανταμώσω κ πάλι!

Smarti... την αγάπη μου στην πατρίδα, την ΚΑΤΕΡΙΝΗ, την οποία θα επισκεφθώ τις μέρες του Πάσχα :8 :8

Να είστε όλοι καλά..
ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ ΕΛΕΗΣΟΝ ΜΕ..
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από smarti »

Βρε Διονύση θα κάνεις να σε φοβάται όλο το φόρουμ...... :mrgreen: :mrgreen: και η αλήθεια είναι οτι είσαι εντελώς το αντίθετο....ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΜΙΛΗΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΡΥΣΗ ΚΑΡΔΙΑ!!!


Υ.Σ Μην ξεχάσεις να με πληρώσεις! :mrgreen: :mrgreen:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από Dimitris39 »

chrisa84 έγραψε:Καλή Σαρακοστή κ καλή Ανάσταση να ευχηθώ κ εγώ με την σειρά μου! Αν κ ως τώρα συμμετέχω στο φόρουμ απλά διαβάζοντας τα όσα γράφετε (τα οποία με έχουν βοηθήσει πολλές φορές), να ξέρετε πως νιώθω σα να σας γνωρίζω αρκετούς από εσάς..

Θα περιμένω με αγωνία να σας ανταμώσω κ πάλι!

Smarti... την αγάπη μου στην πατρίδα, την ΚΑΤΕΡΙΝΗ, την οποία θα επισκεφθώ τις μέρες του Πάσχα :8 :8

Να είστε όλοι καλά..
Να εισε καλα Χρυσα καλον αγωνα να εχεις
Υ.Γ σιγουρα τα δικα μου γραπτα σε εχουνε βοηθησει Χρυσα :lol:
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από smarti »

chrisa84 έγραψε:Καλή Σαρακοστή κ καλή Ανάσταση να ευχηθώ κ εγώ με την σειρά μου! Αν κ ως τώρα συμμετέχω στο φόρουμ απλά διαβάζοντας τα όσα γράφετε (τα οποία με έχουν βοηθήσει πολλές φορές), να ξέρετε πως νιώθω σα να σας γνωρίζω αρκετούς από εσάς..

Θα περιμένω με αγωνία να σας ανταμώσω κ πάλι!

Smarti... την αγάπη μου στην πατρίδα, την ΚΑΤΕΡΙΝΗ, την οποία θα επισκεφθώ τις μέρες του Πάσχα :8 :8

Να είστε όλοι καλά..
Ευχαρίστως Χρύσα!! Καλή Σαρακοστή και σε εσένα :8 :8
Εμείς εκείνες τις μέρες θα είμαστε Κέρκυρα...όποιος προλαβαίνει..αν θέλει ας μου δώσει ονόματα να τα γράψω για να μνημονευτούν στον Αγιο Σπυρίδωνα...
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25026
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Διακοπή ιστοσελίδας

Δημοσίευση από aposal »

smarti έγραψε:Βρε Διονύση θα κάνεις να σε φοβάται όλο το φόρουμ...... :mrgreen: :mrgreen: και η αλήθεια είναι οτι είσαι εντελώς το αντίθετο....ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΜΙΛΗΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΡΥΣΗ ΚΑΡΔΙΑ!!!


Υ.Σ Μην ξεχάσεις να με πληρώσεις! :mrgreen: :mrgreen:
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ;
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”