Συντονιστες

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2728
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Συντονιστες

Δημοσίευση από agiooros »

Η Teri αποχώρησε από συντονίστρια.
Την ευχαριστώ πάρα πολύ για ότι έχει προσφέρει στο φόρουμ.
Αν κάποτε αποφασίσει και θέλει πάλι εδώ θα είμαστε.
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Είναι λίγο στενάχωρο που αποχώρησε από συντονίστρια η Κατερίνα, διότι κατά κοινή ομολογία, υπήρξε συνεπής και άψογη στα εν λόγω καθήκοντα.
Από την άλλη χαίρομαι, γιατί φαντάζομαι πως η εδώ παρουσία της δεν θα περιοριστεί, αντιθέτως θα συνεχιστεί και αυτή τη φορά με μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις, αλλά και με θέσεις, ρόλοι οι οποίοι σε ένα βαθμό, εκ των πραγμάτων αδρανοποιούνται, όταν κάποιος είναι συντονιστής. (χάριν κάποιας αναγκαίας έκφρασης ουδετερότητας).
Νάσαι καλά Κατερίνα!
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
gkou
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Τρί Μαρ 21, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γεωργία@Κόρινθος

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από gkou »

Σίγουρα ήταν πολύ σημαντικός ο ρόλος της ως συντονίστριας!Ελπίζω να συνεχίσει εδώ και ως απλό μέλος!
Επίσης εύχομαι να βρίσκονται συχνά τόσο ικανά άτομα για τέτοιες σοβαρές θέσεις στο χώρο! :wink:
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από Dimitris39 »

κριμα,,,, και θα τα λεγαμε στην Ιερα Μονη Παντοκρατορος Μελισσοχωριου
αν δεν μπαινεις και σαν απλο μελος :(
Να εισε καλα εκει που εισε
Χριστος ανεστη
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από angieholi »

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στην Teri οφείλουμε να πούμε όλοι μας!
:6 :6 :6 :6 :6 :6 :6 :6 :6 :6 :6 :6

Ήταν ΑΨΟΓΗ!!!
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από vasilisalt »

Teri και ξερό ψωμί.
Στο διακονημά της ήταν άψογη.
Το ευχαριστώ είναι λίγο.
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Αυτός ο Αόριστος (ήταν άψογη, υπήρξε ιδανική), δε μ' αρέσει..... :(
Η Κατερίνα μας ΕΙΝΑΙ εδώ! :smile:
Και το παρελθοντικόν - καταπληκτικόν της διαχείρισης, δεν αναιρεί επ' ουδενί το ακόμα ωραιότερο μέλλον, ως αδελφής με θέση και άποψη στη διαδικτυακή μας γωνιά!

Ετσι δεν είναι Teri?

Εξάλλου το θέμα είναι να φτάσουμε σε ένα σημείο (θεωρητικά) να μην χρειαζόμαστε συντονιστές.
Νομίζω σε ένα βαθμό το έχουμε καταφέρει. Κοντεύω ένα χρόνο στο φόρουμ και μόνο 2-3 φορές χρειάστηκε η όποια παρέμβαση. (Μιλάω για σφοδρές αντιπαραθέσεις και όχι για "γραφειοκρατικές" παρεμβάσεις, όπως λάθος τοποθέτηση δημοσιεύσεων κλπ).
Η αδελφικότητα και η συνέπεια, καθιστά διακοσμητικό τον ρόλο των συντονιστών. Και ένα Ορθόδοξο φόρουμ, αποδεικνύει του λόγου το αληθές συνεχώς. Μου έχει κάνει πραγματικά εντύπωση αυτό. Και οι όποιες αντεγκλήσεις, ακολουθήθηκαν πάντα από συγγνώμες και φιλοφρονήσεις.
Εύγε συμφορουμίστες! :smile:
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από eleimon »

Σευχαριστουμε Τερι για ολα,μιλαω κ εκ μερους της Βασιλικης γιατι εφυγε με ουκ ολιγα παραπονα απο δω μεσα.....κ για τα καλα κ για τα κακα που εισπραξαμε,μας κανουν καλυτερους ανθρωπους,και σενα σε τιμαει αυτη η αποφαση σου!!!!!!!!!!!Να σαι παντα καλα,κ συγγνωμη απο μενα γι αυτα που εχουν ειπωθει απο μερους μου αλλα καταλαβαινεις οτι μεπνιγαν οσα ειχα ακουσει απ τη συγχωρεμενη για εδω μεσα,οσον αφορα αυτα που χεις πει εσυ για μενα χωρις να με γνωριζεις τα ξεχναω........ ας μας κρινει καλυτερα Εκεινος ολους!!!!!
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από Dimitris39 »

Οταν πονας μη περπατας
σε δρομους πατημενους
διαλεγε καποια ερημικα μονοπατια.

Κατω απο ξαστερο ουρανο
σε καμπους ανθισμενους
φανερωσε τους πονους σου
στου πλαστη εμπρος τα ματια.

Κι οταν το γλυκοχαραμα
ξυπνουν τα ροδα, οι κρινοι,
θα ιδης ποσο σε γιατρεψε
η προσευχη σου εκεινη..
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
Άβαταρ μέλους
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1280
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 9:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΣ »

eleimon έγραψε:Σευχαριστουμε Τερι για ολα,μιλαω κ εκ μερους της Βασιλικης γιατι εφυγε με ουκ ολιγα παραπονα απο δω μεσα.....κ για τα καλα κ για τα κακα που εισπραξαμε,μας κανουν καλυτερους ανθρωπους,και σενα σε τιμαει αυτη η αποφαση σου!!!!!!!!!!!Να σαι παντα καλα,κ συγγνωμη απο μενα γι αυτα που εχουν ειπωθει απο μερους μου αλλα καταλαβαινεις οτι μεπνιγαν οσα ειχα ακουσει απ τη συγχωρεμενη για εδω μεσα,οσον αφορα αυτα που χεις πει εσυ για μενα χωρις να με γνωριζεις τα ξεχναω........ ας μας κρινει καλυτερα Εκεινος ολους!!!!!
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ , ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ , ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΛΟΥΜΕ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ , ΙΣΩΣ ΜΙΑΡΟΣ , ΙΣΩΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.... ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΛΟΓΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΑΜΕΣΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ...

ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΗΜΟΥΝ , ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ...

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΚΡΑΝΑ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ...ΕΝΑ ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ , ΟΤΙ ΔΕ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ( ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)

ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ...
ο Χριστός σώζει....
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”