Συντονιστες

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

fosterer
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 10:09 am

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από fosterer »

Κατερίνα μου,δεν σ'αδικώ που προτίμησες να υποχωρήσεις από το να πολεμήσεις με αόρατους εχθρούς! Αυτό απαιτεί μεγαλείο ψυχής το οποίο διαθέτεις!
Προσωπικά σε θαυμάζω!
Και να θυμάσαι.....και τον Χριστό,υποκριτές τον σταύρωσαν!
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Εν τάξει παιδιά, δεν μπορούμε όμως νάμαστε βέβαιοι για τους λόγους που δεν είναι πιά συντονίστρια η Κατερίνα.
Γιατί πρέπει οπωσδήποτε να αποχώρησε για αυτά που λέτε?
Μπορεί να αποχώρησε για πολλούς άλλους λόγους.
Η αποχώρηση κάποιου δεν σημαίνει αναγκαστικά, ότι έγινε από διαφωνία, ή από ευθιξία, ή από διχογνωμία πρακτικής του φόρουμ.
Μπορεί απλά να ήρθε το πλήρωμα του χρόνου, κανείς άλλωστε δεν είναι συντονιστής για πάντα.
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από eleimon »

fosterer έγραψε:Κατερίνα μου,δεν σ'αδικώ που προτίμησες να υποχωρήσεις από το να πολεμήσεις με αόρατους εχθρούς! Αυτό απαιτεί μεγαλείο ψυχής το οποίο διαθέτεις!
Προσωπικά σε θαυμάζω!
Και να θυμάσαι.....και τον Χριστό,υποκριτές τον σταύρωσαν!
Σευχαριστω που μου εδωσες το κωδικο σου να μπω μεσα στο φορουμ της υιοθεσιας να κανω copy καποια γραπτα Γιωργακη,δε θα χρειαστει ομως οκ....ειπα να μαι καλο παιδι γιατι περασα κι εγω μια δοκιμασια κι οι δοκιμασιες για τους ανθρωπους ειναι....να μας κανουν καλυτερους....συνεχισε να πραττεις ετσι δικαια παντα!!!!!
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
gkou
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Τρί Μαρ 21, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γεωργία@Κόρινθος

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από gkou »

Τι εχθρούς, τι λέτε βρε παιδιά;Αν είναι δυνατόν σε ένα χριστιανικό φόρουμ να υπάρχουν τέτοια σκηνικά. Δεν το πιστεύω γιατί δε θέλω να το πιστέψω! :(
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από eleimon »

gkou έγραψε:Τι εχθρούς, τι λέτε βρε παιδιά;Αν είναι δυνατόν σε ένα χριστιανικό φόρουμ να υπάρχουν τέτοια σκηνικά. Δεν το πιστεύω γιατί δε θέλω να το πιστέψω! :(
Ελα ντε αν ειναι δυνατον....εδω μεσα ολοι ειμαστε με φωτοστεφανα....
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1280
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 9:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΣ »

"εμενα με νοιαζει οταν το επισημο φορουμ μου στελνει "Χριστιανικες" επιστολες επιπλήξεως και απο πισω κανει τα αισχη..."

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΦΙΛΟ . ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ... ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ... ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ .
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΤΕΥΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΝΟΙΑ...
ο Χριστός σώζει....
gkou
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2629
Εγγραφή: Τρί Μαρ 21, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γεωργία@Κόρινθος

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από gkou »

Δεν εννοούσα καθόλου αυτό, προσωπικά με θεωρώ την χειρότερη...όμως αυτό δεν έχει να κάνει με αυτο το φόρουμ. Εδώ μέσα οφείλουμε να σεβόμαστε όλοι ο ένας τον άλλον και πάνω από όλα το όνομα του χώρου που μας φιλοξενεί. Αυτά τα ολίγα από μένα!
Ας συνεχίσουμε ήρεμα και όμορφα, αρκετά μας έλειψε το athos.edo :(
Άβαταρ μέλους
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1280
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 9:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΣ »

ΣΤΕΦΑΝΟΣ έγραψε:"εμενα με νοιαζει οταν το επισημο φορουμ μου στελνει "Χριστιανικες" επιστολες επιπλήξεως και απο πισω κανει τα αισχη..."

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΦΙΛΟ . ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ... ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ... ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ .
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΤΕΥΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΝΟΙΑ...

ΚΑΙ ΟΤΑΝ Η ΥΠΟΝΟΙΑ ΕΙΣΧΩΡΗΣΕΙ ΤΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΟΛΑ...

ΑΓΑΠΗΤΗ ΦΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ..ΜΠΟΡΕΙΣ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.
ο Χριστός σώζει....
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από eleimon »

ΣΤΕΦΑΝΟΣ έγραψε:"εμενα με νοιαζει οταν το επισημο φορουμ μου στελνει "Χριστιανικες" επιστολες επιπλήξεως και απο πισω κανει τα αισχη..."

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΦΙΛΟ . ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ... ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ... ΔΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ .
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΤΕΥΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΝΟΙΑ...
Στεφανε οταν το παιζεις χριστιανος για να το παιξεις πισω απο μια οθονη αστο να παει στην ευχη.....αφου δε το χεις τι το θες??τουλαχιστον καποιοι ειμασταν οι εαυτοι μας και γι αυτο το πληρωσαμε....δε το παιξαμε ποτε hot της θρησκειας,πεφταμε ξανασηκωνομασταν,αυτη η δουλεια γινονταν,τουλαχιστον εγω το χω αυτο σε μεγαλο βαθμο κ δε ντρεπομαι να το πω.
Οταν θες να λεγεσαι χριστιανος πολεμας με τον εαυτο σου πρωτα κ μετα με τους αλλους δε κοιτας να το παιξεις προφεσορας σε καποιους κ συ να πραττεις ακριβως ιδια σε προσωπικο επιπεδο....και δω μεσα καποιοι εγιναν κριτες των παντων....οι αναμαρτητοι!!!!
Πρωτα κοιτας να βγαλεις το δικο σου δοκαρι απ το ματι...και μετα απ τους αλλους....

υ.γ. Στεφανε να θυμασαι κατι...στο ξαναλεω..το επομενο ban θαμαι εγω... :8 :8 :8 :8 :8 :8 :8
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Συντονιστες

Δημοσίευση από panagiotisspy »

Ολοι είμαστε σε αυτόν τον χώρο, με τη θέλησή μας.
Κανείς δεν είναι με το ζόρι.
Σε αυτό τον χώρο, όπως και σε κάθε έκφανση της ζωής μας, θα γελάσουμε αλλά και θα κλάψουμε, θα αδικήσουμε, θα υπερεκτιμήσουμε, αλλά και θα αδικηθούμε.
Πώς αλλιώς μπορεί να γίνει?

Ενα Ορθόδοξο Χριστιανικό φόρουμ, δεν παύει να είναι ένα ανθρώπινο φόρουμ.

Εχω και εγώ κάποιες προτιμήσεις σε κάποια μέλη. Δεν θα μπορούσε νάναι διαφορετικά.
Είναι όμως πράγματι όμορφο, όταν από κάποια μέλη που δεν τάχα σε ιδιαίτερα "περίοπτη" θέση μέσα μου, έχει τύχει να ακούσω πράγματα που με άγγιξαν και με συγκλόνισαν.

Δε νομίζω ότι μπορεί να απαντηθεί στο διαδίκτυο, κάτι καλύτερο από αυτό το φόρουμ.
Αν υπάρχει δεν τόχω βρει ακόμη.
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”