Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από vasilisalt »

eleimon έγραψε:Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους σας,ευχομαι οι ευχες ολων σας να με ακολουθουν στο υπολοιπο της ζωης μου γιατι το χω αναγκη πραγματικα :8 :8 .....θα μου λειψετε να ξερετε, :( γιατι δε θα χω τη δυνατοτητα να μπαινω συχνα,καποιοι ισως και να ξαλαφρωσουν κιολας με την απουσια μου :lol: :lol: :lol: πχ ο Αποστολος ας πουμε :wink: :wink: , αλλα δε δηλωνω και με το χερι στην καρδια οτι θα απαλλαγειτε και τελειως απο μενα :mrgreen: :mrgreen: .....να με ενημερωνετε που κ που τηλεφωνικως για καμια συναντηση γιατι σιγουρα θα χανω επεισοδια....φιλια σε ολους σας να περνατε παντα καλα,και να εχετε τις ευλογιες του Χριστουλη μας στα σπιτακια σας
Βρε Ελπιδάκι. Θα απαιτήσεις στην προίκα που πήρες να προστεθεί και μια σύνδεση ίντερνετ.
Αν δεν γίνεται, να βάλεις μόνη σου το χέρι στη δεξιά τσεπούλα...

Τι έχετε πάθει ένας ένας και θέλετε να αποχωρήσετε;

Ξέχασέ τα όλα τα υπόλοιπα.
Άβαταρ μέλους
ψυχουλα
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2324
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 11:36 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από ψυχουλα »

έχει κατι λαπτοπ παμφθηνα με 120 ευρω Ελπιδακιιιιιιιιι!!!!!!!! :20
«Όπου έρως θείος ήψατο καρδίας, εκεί φόβος ρημάτων ουκ ίσχυσε».
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από eleimon »

vasilisalt έγραψε:
eleimon έγραψε:Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους σας,ευχομαι οι ευχες ολων σας να με ακολουθουν στο υπολοιπο της ζωης μου γιατι το χω αναγκη πραγματικα :8 :8 .....θα μου λειψετε να ξερετε, :( γιατι δε θα χω τη δυνατοτητα να μπαινω συχνα,καποιοι ισως και να ξαλαφρωσουν κιολας με την απουσια μου :lol: :lol: :lol: πχ ο Αποστολος ας πουμε :wink: :wink: , αλλα δε δηλωνω και με το χερι στην καρδια οτι θα απαλλαγειτε και τελειως απο μενα :mrgreen: :mrgreen: .....να με ενημερωνετε που κ που τηλεφωνικως για καμια συναντηση γιατι σιγουρα θα χανω επεισοδια....φιλια σε ολους σας να περνατε παντα καλα,και να εχετε τις ευλογιες του Χριστουλη μας στα σπιτακια σας
Βρε Ελπιδάκι. Θα απαιτήσεις στην προίκα που πήρες να προστεθεί και μια σύνδεση ίντερνετ.
Αν δεν γίνεται, να βάλεις μόνη σου το χέρι στη δεξιά τσεπούλα...

Τι έχετε πάθει ένας ένας και θέλετε να αποχωρήσετε;

Ξέχασέ τα όλα τα υπόλοιπα.
Ειπα εγω οτι θα αποχωρησω????....ειπα εγω οτι δεν θα χω συνδεση???...Billako μου δε θα μπαινω μεχρι να παρω λιγο τα πανω μου στη καινουρια δουλεια....να δειξω και λιγο καλη διαγωγη τον πρωτο καιρο και οταν τους παρω τον αερα χε χε χε χε μετα...... :wink:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24958
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από aposal »

Νομίζω Ελπίδα ότι είναι σοφόν να αφεθείς πλήρως στη νέα σου οικογένεια και να μας αφήσεις εμάς, για κάποιο μικρό διάστημα (κανά χρόνο και βλέπουμε...). Πού να τρέχεις τώρα για λαπ-τοπς και συνδέσεις και τα συναφή. Άσε που οι καιροί είναι δύσκολοι...
Για το καλό σου το λέω!
(και το δικό μας βεβαια...)
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ψυχουλα
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2324
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 11:36 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από ψυχουλα »

aposal έγραψε:Νομίζω Ελπίδα ότι είναι σοφόν να αφεθείς πλήρως στη νέα σου οικογένεια και να μας αφήσεις εμάς, για κάποιο μικρό διάστημα (κανά χρόνο και βλέπουμε...). Πού να τρέχεις τώρα για λαπ-τοπς και συνδέσεις και τα συναφή. Άσε που οι καιροί είναι δύσκολοι...
Για το καλό σου το λέω!
(και το δικό μας βεβαια...)
:24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24
«Όπου έρως θείος ήψατο καρδίας, εκεί φόβος ρημάτων ουκ ίσχυσε».
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6453
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από stathis73 »

ψυχουλα έγραψε:
aposal έγραψε:Νομίζω Ελπίδα ότι είναι σοφόν να αφεθείς πλήρως στη νέα σου οικογένεια και να μας αφήσεις εμάς, για κάποιο μικρό διάστημα (κανά χρόνο και βλέπουμε...). Πού να τρέχεις τώρα για λαπ-τοπς και συνδέσεις και τα συναφή. Άσε που οι καιροί είναι δύσκολοι...
Για το καλό σου το λέω!
(και το δικό μας βεβαια...)
:24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24 :24
Ψυχουλα μου βλεπω σου αρεσουν τα "αστεια " του βουρδουναρη, ευγε παιδι μου.
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24958
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από aposal »

Ποια αστεία;
Υποεννοείς ότι η άποψή μου είναι αστεία;
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ψυχουλα
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2324
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 11:36 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από ψυχουλα »

aposal έγραψε:Ποια αστεία;
Υποεννοείς ότι η άποψή μου είναι αστεία;
Aφηστε το κε Αποστόλη τους παλιούς δε γίνεται να τους ψαρώσετε!!!!! τζάμπα κόπος!!!!
«Όπου έρως θείος ήψατο καρδίας, εκεί φόβος ρημάτων ουκ ίσχυσε».
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24958
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από aposal »

Εσένα προσπαθώ να ψαρώσω που είσαι νέα (αν η φωτο σου είναι πρόσφατη)!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
ψυχουλα
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2324
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 11:36 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ελπίδα μας, να ζήσετε!!!!!

Δημοσίευση από ψυχουλα »

aposal έγραψε:Εσένα προσπαθώ να ψαρώσω που είσαι νέα (αν η φωτο σου είναι πρόσφατη)!
εγω ψαρεύω δεν ψαρώνω... :mrgreen:
«Όπου έρως θείος ήψατο καρδίας, εκεί φόβος ρημάτων ουκ ίσχυσε».
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”