Πολλά συγγνώμη, πολλές ευχές και ένα Αντίο

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

silver
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Κων/νος@Μόντρεαλ-Καναδά.
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silver »

H Melpomeni έγραψε :
katia έγραψε:

Θα σας παρακαλούσα ΟΛΟΥΣ να ελέγχετε τα γραφόμενα σας ώστε να μην ερεθίζουν τους άλλους.

. Αντε με το καλο,μηπως και τα καταφερουμε και παρουμε πτυχιο απο το Νηπιαγωγειο...
Αδελφή νομίζω, κάνεις λάθος. Την πρόταση : Θα σας παρακαλούσα ΟΛΟΥΣ να ελέγχετε τα ....... την έγραψε ο αδελφός μας ο vfilip.

Kαι πάλι Καλή Ανάσταση σε σένα στην οικογένειά σου και σε όλο το ωραίο New Jersey!

================
Είναι δύσκολο αν όχι αδύνατον να δαμάσει κάποιος τον Ελληνικό λαό. Γι’ αυτό το λόγο πρέπει να χτυπήσουμε βαθιά μέσα στις πολιτισμικές του ρίζες, μπορεί τότε να τον αναγκάσουμε να συμβιβαστεί. Εννοώ βέβαια να χτυπήσουμε τη γλώσσα του, τη θρησκεία του, τα πολιτιστικά και ιστορικά του αποθέματα, έτσι ώστε να ουδετεροποιήσουμε τη δυνατότητά του να αναπτύσσεται, να διακρίνει τον εαυτό του, ή να αποδεικνύει ότι μπορεί να νικά, τοιουτοτρόπως να ξεπεράσουμε τα εμπόδια στα στρατηγικά απαραίτητα σχέδιά μας στα Βαλκάνια, τη Μεσόγειο και τη Μέση Ανατολή.
(Χένρι Κίσιγκερ τ. υπ. εξ Η.Π.Α.).
Iosif
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 885
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 15, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευση από Iosif »

Και που να ήξερε ο αγαπητός φίλος μας Χένρι Κίσιγκερ, ότι ο Θεός θα δοξάσει ΠΟΛΥ την Ελλάδα, παγκοσμίως, όπως είπε σαφέστατα ο Άγιος Ηγούμενος και ασκητής Σίμωνας Αρβανίτης.
Τέλειος Θεός, και τέλειος και ΑΠΟΛΥΤΑ αναμάρτητος άνθρωπος, και ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Σωτήρας τού κόσμου, Ιησούς Χριστός: «Εγώ θα είμαι μαζί σας όλες τις ημέρες, έως την συντέλεια τού κόσμου».
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”