Λειτουργία του Φόρουμ

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Θέλετε να συνέχιση την λειτουργία του το FORUM?

ΝΑΙ
57
93%
ΟΧΙ
4
7%
 
Σύνολο ψήφων: 61

Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

Melpomeni έγραψε:Καθηστε γιατι φοραω και γυαλια....μην ακουσω τιποτα κουφο-ειρωνικα μετα ...
Oχι ,δεν εχω μυνημα !
Όχι καλέ :lol: Αλοίμονο αν με 2 λογάκια βριζόταν κάποιος...


Λοιπόν 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν.
1) Ή η Αναστασία δεν έστειλε μήνυμα (είτε επίτηδες είτε από λάθος)
2) Ή έστειλε αλλά έχει πρόβλημα ή η βάση δεδομένων ή το αντίστοιχο php document..

Νίκο (agiooros) για δες αν έχει κανένα σκουπιδάκι αυτό το αντίστοιχο document (δεν θυμάμαι πως το λένε αλλά το όνομα του έχει σχέση κάτι με message sent, received ή κάτι τέτοιο)
Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

AnastasiaD έγραψε:Παιδια δε με ενδιαφερουν τα πμ, προσωπικα μηνυματα ή τα προ μεσημβριας ή κτλ
Πρότεινα το π.μ για να μην αλλάξουμε θέμα...Αφού δεν θες δεν πειράζει.
Σε ότι αφορά εμένα πάντως ήδη βαρέθηκα να βριζόμαστε άρα λέω να σταματήσουμε....
AnastasiaD
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Αγγλία

Δημοσίευση από AnastasiaD »

Evi_J έγραψε:
AnastasiaD έγραψε:Παιδια δε με ενδιαφερουν τα πμ, προσωπικα μηνυματα ή τα προ μεσημβριας ή κτλ
Πρότεινα το π.μ για να μην αλλάξουμε θέμα...Αφού δεν θες δεν πειράζει.
Σε ότι αφορά εμένα πάντως ήδη βαρέθηκα να βριζόμαστε άρα λέω να σταματήσουμε....
Δε νομιζω να βριζομαστε απλα το φορουμ εχει προβλημα να στελνειιιιιιιι προσωπικα μηνυματα και σιγουρα δεν ειναι δικο μου λαθος γιατι πολλακοις προσπαθω. Ωστοσο και ενα ι-μειλ θα βοηθουσε για να μην αφημουμε προβληματισμους και διχονοιες.

Επιπλεον δεν ειναι οτι δε θελω. Τι να αποζητω αραγε απο εσενα?
την ευτυχια την εχω, τι αλλο να μου λειπει?
Ερωτω
AnastasiaD
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Αγγλία

Δημοσίευση από AnastasiaD »

Evi_J έγραψε:
AnastasiaD έγραψε:Παιδια δε με ενδιαφερουν τα πμ, προσωπικα μηνυματα ή τα προ μεσημβριας ή κτλ
Πρότεινα το π.μ για να μην αλλάξουμε θέμα...Αφού δεν θες δεν πειράζει.
Σε ότι αφορά εμένα πάντως ήδη βαρέθηκα να βριζόμαστε άρα λέω να σταματήσουμε....
Παντως δε μου λενε και πολλοι να τους στελνω προσωπικα μειλ και αυτο με προβληματιζει δεοντως
Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

Χμ... και πριν λίγες μέρες έγινε αυτό όχι με π.μ αλλά με κανονικά μηνύματα. Μάλλον μέσα στις τόσες αλλαγές του φόρουμ, κάτι σκάλωσε...

Email; Ζητώ συγνώμη αλλά όπως εσύ δεν εμπιστεύεσαι τα π.μ έτσι και εγώ δεν εμπιστεύομαι τα email. Καταναγκαστικά θα αφήσουμε τις όποιες απορίες μας για άλλη φορά.
AnastasiaD
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Αγγλία

Δημοσίευση από AnastasiaD »

Evi_J έγραψε:Χμ... και πριν λίγες μέρες έγινε αυτό όχι με π.μ αλλά με κανονικά μηνύματα. Μάλλον μέσα στις τόσες αλλαγές του φόρουμ, κάτι σκάλωσε...

Email; Ζητώ συγνώμη αλλά όπως εσύ δεν εμπιστεύεσαι τα π.μ έτσι και εγώ δεν εμπιστεύομαι τα email. Καταναγκαστικά θα αφήσουμε τις όποιες απορίες μας για άλλη φορά.
Δε χρειαζεται να αφηνουμε αποριες. σαν καθηγητρια θελω οι μαθητες μου να φευγουν απο το μαθημα χωρις αποριες, ετσι και εδω.

Αμα θες τιποτα αλλο το συζηταμε και μεσα απο εδω δε τρεχει τιποτα. Ουτως η αλλως κανουμε διαλογο και δεν ενοχλουμε κανενα.
Άβαταρ μέλους
Evi_J
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 17, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από Evi_J »

Δυστυχώς ενοχλούμε γιατί αυτό είναι άλλο θέμα. Γι' αυτό και πρότεινα το π.μ...
tinios
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tinios »

Δεν μου αρέσει να δημιουργώ εντάσεις.

Η πρότασή που θα κάνω, όμως, φοβάμαι πως θα δημιουργήσει αρκετές!
Όποιο μέλος και να αναλάβει το ρόλο του συντονιστή, μοιραία, θα αντιμετωπισθεί με καχυποψία.
Αλλά και ο-η ίδιος-α, θα έχει, προφανώς, κάποιες προκαταλήψεις, με άλλα μέλη, ή αντίθετα συμπάθειες.
Το αποτέλεσμα, γνωστό!
Προτείνω, λοιπόν, δύο συντονιστές, εκτός forum, πτυχιούχους θεολόγους, απ' τους πολλούς, δυστυχώς, ανέργους στην πατρίδα μας, που θα ελέγχουν τα κείμενα και τις απαντήσεις, για αιρετικές θέσεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς.
Επειδή αναγνωρίζω, πως το κόστος ενός τέτοιου εγχειρήματος, είναι δυσβάστακτο για έναν άνθρωπο(ήδη ο αγαπήτος Νίκος με πολλές, υποθέτω, προσωπικές θυσίες, κρατάει ανοικτό τον ιστοχώρο), θα πρότεινα να το αναλάβουμε, όσα από τα μέλη μπορούμε, με μιά ετήσια ή μηνιαία συνδρομή.
Αν γίνει δεκτό, δηλώνω παρών.
Ο Κύριος εβασίλευσεν, ευπρέπειαν ενεδύσατο.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2732
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agiooros »

tinios έγραψε: θα πρότεινα να το αναλάβουμε, όσα από τα μέλη μπορούμε, με μιά ετήσια ή μηνιαία συνδρομή.
Αν γίνει δεκτό, δηλώνω παρών.
Δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Την σελίδα όσο με έχει καλά ο Θεός χρηματικά θα την στηρίζω εγώ.
tinios
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tinios »

agiooros έγραψε
Δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Την σελίδα όσο με έχει καλά ο Θεός χρηματικά θα την στηρίζω εγώ.
Δεν θα τολμούσα να προτείνω κάτι τέτοιο!
Εννοούσα το κόστος των δύο συντονιστών
Ο Κύριος εβασίλευσεν, ευπρέπειαν ενεδύσατο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”