Αποχώρηση

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
dionysisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4278
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νικαια

Δημοσίευση από dionysisgr »

filotas έγραψε:
aposal έγραψε:Αδελφέ μου Θεοδόση, ο Θεός να σε έχει καλά και να σου χαρίζει πάντοτε υπομονή, δύναμη, πίστη και ταπείνωση!
Θεωρώ ότι είμαστε μια οικογένεια όλοι εδώ μέσα και, όπως σε όλες τις οικογένειες, είναι θλιβερό όταν ένα μέλος της θέλει να φύγει. Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο της αποχώρησης, αλλά αφού δεν θέλεις να μας τον πεις, να 'σαι καλά!
Συμφωνώ και εύχομαι κι εγώ να είσαι πάντα καλά και κοντά στο Χριστό. Η παραμονή μας εδώ είναι εθελοντική και μένουμε όσο θέλουμε και μας εκφράζει ο χώρος. Υπάρχουν πολλά μέλη που μπαίνουν για να διαβάζουν τις δημοσιεύσεις και δεν γράφουν ποτέ. Επίσης υπάρχουν άλλοι σαν τον Απόστολο κι εμένα που είναι ιδιαίτερα ...φλύαροι.

Bαλε και εμενα μεσα filotas, και φλυαρος και ανοητος και μπερδεμενος, αλλα δεν αποχωρω, απλα υπομενω και προχωρω..

Να κανεις κα ιεσυ το ιδιο theodosis79, και θα δικαιωθεις. Τουλαχιστον στην συνειδηση σου. Γιατι στους αλλους μην περιμενεις, καθενας λατρευει τον λογισμο του.

Εσυ γραφε τον λογο σου, και αστον να τον παρει ο ανεμος. Κι αυτα που λεμε δεν ειναι δικα μας, το εχουμε ξαναπει, δανεικα ειναι. Οποιος δεν μιλαει ομως ειναι συνενοχος και αυτο ειναι χειροτερο απο την σιωπη.
"ἰδοὺ ἐγὼ μεθ᾿ ὑμῶν εἰμι πάσας τὰς ἡμέρας ἕως τῆς συντελείας τοῦ αἰῶνος. ᾿Αμήν."
Άβαταρ μέλους
dionysisgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4278
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νικαια

Δημοσίευση από dionysisgr »

Συγνωμη απο την φλυαρια ηθελα να πω. Χαμος γινεται μεσα στο μυαλο μου, ειναι γεγονος αυτο. :mad:
"ἰδοὺ ἐγὼ μεθ᾿ ὑμῶν εἰμι πάσας τὰς ἡμέρας ἕως τῆς συντελείας τοῦ αἰῶνος. ᾿Αμήν."
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

Αδελφε μου ,αναθεωρησε και μεινε .
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”