Πόσοι επισκέπτες;

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

Παιδια, "ουκ εν τω πολλω το ευ ". Αλλοτε λιγοι,αλλοτε πολλοι, αλλοτε λιγος διαθεσιμος χρονος,αλλοτε περισσοτερος.
Ας μην ξυνουμε τα νυχια μας καθε τοσο ψαχνοντας να βρουμε αν και τι φταιει στο φορουμ.Το "επιπεδο" που "ανεβαινει" και "κατεβαινει",καλα κανει,ετσι δινεται η ευκαιρια σε ολους μας να αντλησουμε κατι που θα μας βοηθησει.Δεν ειμαστε ολοι φωτισμενοι γεροντες.Αγωνιστες ομως ειμαστε.
Και εδω χρειαζομαστε βοηθεια και στηριξη.Να πιανομαστε απο καπου οταν τρεκλιζουμε,να σηκωνομαστε οταν πεφτουμε,αλλα ποτε να μην σταματαμε.

ΥΓ :μεταξυ μας τωρα,για ολα φταιει η smarti.
Κακα τα ψεμματα,παραδεχτειτε το,ποτε δεν ειχαμε κανενα προβλημα πριν την αφιξη της στο φορουμ. :roll:
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
Melpomeni
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1750
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: USA

Δημοσίευση από Melpomeni »

aplastos έγραψε:Λοιπάμαι που θα το πω αλλά το φόρουμ έχει γίνει πολύ βαρετό και ρουτινιάρικο. Έχει κλειστεί μέσα σε πλαίσια. Τα ίδια και τα ίδια. Δηλαδή εγώ μπαίνω απο συνήθεια.
Μονο απο συνηθεια ? ? ? λογικο τοτε να βαριεσαι...
...ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΕΓΩ ΜΕΘ`ΥΜΩΝ ΕΙΜΙ ΠΑΣΑΣ ΤΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΟΣ. ΑΜΗΝ.
plagiaskepsi
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 03, 2007 5:00 am

Δημοσίευση από plagiaskepsi »

δεν ξέρω τι ειναι βαρετό και ρουτινιαρικό
ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΓΑΠΗ

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΒΑΡΑΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΡΟΥΤΙΝΙΑΣΩ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ... ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΟ

ΑΓΑΠΗ ΕΕΕΕ ΑΓΑΠΗ
ΞΕΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΕΡΑΚΙ ΝΑΧΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ
ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ
ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ

ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΓΕΡΑ
Άβαταρ μέλους
zafeiris
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Νέα Ιωνία Μαγνησίας

Δημοσίευση από zafeiris »

Εντάξει......... η απάντηση του αγαπητού διαχειριστή τα λέει όλα.....
όποιος θέλει μένει, όποιος θέλει φεύγει....


Και με την ευκαιρία θα ήθελα να ευχαριστίσω όλα τα μέλη του forum για την βοήθεια και την καθοδήγηση μέσω των απαντήσεων και των συνβουλών τους....

σας ευχαριστώ... :) :) :) :) :) =D> =D> =D> =D>
ο καιρός γαρ εγγυς
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ionas »

Αγαπητέ Τήνιε

Αυτά τα σκαμπανεβάσματα είναι φυσιολογικά από κει που βλέπεις τώρα σύνολον Μελών+Επισκεπτών=108, μπορεί σε μερικές μέρες με ενδιαφέροντα θέματα που θα δημοσιευθούν να φθάσει 1080 ...δεν είναι ανάγκη συνέχεια να είμαστε στην επικαιρότητα...με αγωνία. Εμείς θα γράφουμε τα σωστά και "ο έχων ώτα ακούειν ακουέτω..." όπως είπε ο Χριστός.
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ionas »

smarti έγραψε:Μηπως φταιω και εγω με τις αποριες που εχω;Γιατι η αληθεια ειναι οτι το σκεφτηκα και εγω οτι κυριως με τις ερωτησεις που κανω ,κατεβαζω το επιπεδο του φορουμ.Γιατι υπαρχουν πολυ εξυπνοι ανθρωποι εδω μεσα.Και μαλλον εγω ειμαι λιγο χαζουλα.Αν ειναι ετσι ,καλυτερα να το ξερω για να σταματησω να ρωταω.Δεν θα στεναχωρεθω καθολου ,οτι και αν μου πειτε.
Πολύ γλυκά και ταπεινά τα λόγια σου Σμάρτη....Αλλά αλίμονο αν δεν ρωτούσαμε...Ποιός είναι παντογνώστης? Μόνο ο Θεός ...
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
Άβαταρ μέλους
nektarios
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Αύγ 08, 2005 5:00 am
Τοποθεσία: Κωνσταντίνος@Κοζάνη

Δημοσίευση από nektarios »

Ο πειρασμός βάζει χίλια δυο εμπόδια για την λειτουργία του forum . Έστω ένας αδελφός να ωφελεί από το forum είναι μια μεγάλη νίκη έναντι του πειρασμού. Ας έχουμε καλούς λογισμούς για όλα τα πράγματα όπως έλεγε και ο π. Παισιος.. :roll: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
kostaskou
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Δημοσίευση από kostaskou »

aplastos έγραψε:Λοιπάμαι που θα το πω αλλά το φόρουμ έχει γίνει πολύ βαρετό και ρουτινιάρικο. Έχει κλειστεί μέσα σε πλαίσια. Τα ίδια και τα ίδια. Δηλαδή εγώ μπαίνω απο συνήθεια.
Η αλήθεια είναι πως έχω κουραστεί και εγώ. Κάποιες φορές μου θυμίζει καφενείο.

Όμως... έχω λάβει πολύ βοήθεια, από πολλά κείμενα που δημοσιεύονται.

Ίσως είναι λάθος η δημοσιοποίηση των 10 πιο ενημερωμένων θεμάτων στην πρώτη σελίδα. Προσωπικά, αυτά βλέπω με το που μπαίνω... και αρκετές φορές, κουράζομαι αμέσως.
Κύριε, εκέκραξα προς σε΄εισάκουσόν μου ...(Ψαλμός ΡΜ΄- 140ος)
pr28
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 356
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 29, 2007 5:00 am

Δημοσίευση από pr28 »

Για μένα το φόρουμ εχει προσφερει τα παρακατω:
1)αφθονο πνευματικό υλικο ομιλίες σε mp3 που μου ηταν δυσκολο να βρω με μια pstn συνδεση
2) 150 μέλη είναι λίγα; Σε κανάλι του mirc υπήρχαν 10-15 άτομα
3)Ο λόγος του Θεού πρέπει να διαδίδεται με κάθε μέσο.Το Διαδίκτυο μας προσφέρει ακομη ευκαιρίες που δεν αξιοποιήσαμε πλήρως
4)Τι προσφέρει ο καθένας; Αν και εμεις μπαινουμε με διαθεση ρουτίνας η συζηταμε τα ιδια και τα ιδια θέματα φυσικα θα είναι ενα βαρετό καφενείο.
Πόσες φορές είδα το ίδιο επαναλαμβανόμενο σκηνικό με τους(νεο vs παλαιο) - ημερολογίτες...

όλα αυτά σας τα λέω με καλή προθεση και δεν θα ηθελα να θιγεί ή να παρεξηγηθεί κανένας
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”