Καλωσόρισμα

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από Harrys1934 »

Με μεγάλη χαρά, με μεγάλη ευγνωμοσύνη ευχαριστώ όλους αυτούς που βοήθησαν να μπω πάλι στην όμορφη παρέα σας που ομολογώ ότι μου έλειψε πολύ Από όποια σκοπιά και αν δουλέψουμε όλοι δουλέψουμε για την ίδια δόξα. Την ΔΟΞΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Ας κοιτάξουμε μπροστά μας με αγάπη γιατί έτσι καταλαβαίνουμε τα εμπόδια του πονηρού, που χαίρεται όταν δεν βλέπει να βασιλεύει η αγάπη του Θεού. ¨Ολοι μαζί χτίζουμε βάζοντας ένα λιθαράκι στο οικοδόμημα της Εκκλησίας του Θεού Να είσαστε όλοι με την ευλογία του Κυρίου μας κοντά στον πολύ δύσκολο δρόμο που είναι όλο ανηφόρα Σας Αγαπώ και σας χαιρετώ και ευχαριστώ και κάποιους που πήραν είδηση την επιστροφή τοθ ασώτου και με περίμεναν στον δρόμο της επιστροφής με ανοχές αγκάλες
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από smarti »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
theodora
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: https://theomezcrochet.blogspot.com/
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από theodora »

:P :P Βρήκε ο γύφτος τη γενιά του.............
κι αγαλλίασε η καρδιά του.

Καλώς το παλληκάρι μας!!
Τον μόνον που μπορεί ν΄αγαπήσεις είναι ο Θεός.
Τους ανθρώπους τους αγαπάς γιά να τους πας ή για να σε πάνε στο Θεό.
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από NIKOSZ »

Καλως ορισες... 8)
Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησον με τον αμαρτωλό
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από Harrys1934 »

[b][/b]Παλιέ φίλε ΝίκοΖ χαιρε Τι λέει η 0ροιμία;;; Το αίμα νερό δεν γίνεται.Δεν μπορεί μία ζεστή φιλία δύο χρόνων επειδή μπήκε στην μέση το πονηρό πνεύμα να διαλύσει. Αυτή τη φιλία το ζερζεβουλάκι που χαίρεται όταν τα καταφέρνει να κάνει το δικό του. Μα ο καλός Θεός δεν τα έχει με εκείνον που έπεσε, αλλά από εκείνον που δεν θέλει να σηκωθεί . Και εμείς α καταφέραμε μια χαρά Από αρχής κόσμου αυτό ήθελε από εμάς
Άρχισε λίγο αργότερα και μέτρα περί μετανοίας ας αρχίσουμε από Ησαϊ Ά-κεφάλαιο στοίχοι μέχρι --16- και κατέβαινε μέχρι σήμερα. Εμείς μπορέσαμε και λυπήσαμε αυτό το πονηρό πνεύμα και του χαλάσαμε την χαρά του,. Είναι κι' άλλος που βρεθήκαμε σε στιγμή αδυναμίας και χαζέψαμε. ¨Ομως όπως τα είπα και στον ΝίκοΖ το ίδιο μην τα γράφω από την αρχή. Ευχαριστώ Ξέρω καλά ότι έχω αγάπη εδώ και από όλους εκείνους τους παλιούς Ευχαριστώ και εσάς και όλους μαζί
Χάρης
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25041
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από aposal »

Καλώ ήρθες Χάρη στην οικογένειά μας! Εύχομαι ο Θεός να σε σκεπάζει πάντοτε!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
relis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2007 6:00 am

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από relis »

Αδελφέ Χάρη, χαιρετώ
καλά τι "μέσον" είχες και ξαναμπήκες ; ...
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από Harrys1934 »

γνωριζόμαστε δύο χρόνια αλλά πάντα από μακριά. Την τελευταία φορά που μπήκα ως ¨Ομηρος ήθελα να σε πλησιάσω αλλά το φοβόμουν αν και είχα αρκετή εμπιστοσύνη στο άτωμο σου. ¨Ομως η αγάπη μου για το φόρουμ ήταν μεγάλη που δεν ήθελα να το διακηνδυνεύσω. Θα θυμάσε που σου είπα κάποιε κουβέντες, Ναι με το καταραμένο μέσον όλλα γίνονται σήμερα. Μόνον που αυτή την φορά δεν ήταν καταραμένο αλλά ευλογημένο΄Στον άνθρωπο που χρωστώ αυτήν την υποχρέωση είπα αν θέλεις να κάνεις κάποια προσπάθεια να μην ενεργίσεις μόνος σου, αλλά ζήτησε από μερικούς να πουν και αυτοί έναν λόγο. Και έδωσα καμιά δεκαριά όνόματα και μέσα σε αυτά ήταν και το δικό σου. Δεν ξέρω αν σε ζήγωσε για βοήθεια Τελικά ενώ γνωριζόμαστε δύο χρόνια από μακριά δεν ξέρω αν είσαι άντρας ¨η γυναίκα. Και μια που κάναμε την πρωτη αρχή ας μη χαθούμε να τα λέμε και λίγο Κοίταγα αν έχεις δημοσιεύσεις το Εμαιλ σου για να σου μηλίσω αλλά είχες μόνο το π.μ. Ευχαριστώ για το καλωσσόρησμα να είσαι πάντα καλά
NIKOSZ
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6135
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από NIKOSZ »

Α ρε Χαρη και να ηθελα...κακια δεν μπορω να κρατησω σε κανεναν !

Δοξα τω Θεω που βλεπω και σενα να μου απαντας ετσι !

Ολα τα καλα του Θεου σου ευχομαι...

ΥΓ:Ειναι αποριας αξιον ομως γιατι ΟΛΟΙ με λενε NIKOSZ και οχι Νικο !

Προσπαθω να καταλαβω αλλα δε μπορω... 8)

Μαλλον επειδη γραφουν το ονομα οπως διαβαζεται στο νικ.

Μηπως κυριε Διαχειριστα ειναι ευκολο να μου βγαλετE το S και το Z ? :lol: :lol:
Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησον με τον αμαρτωλό
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2732
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Δημοσίευση από agiooros »

Dyskolo Nikolae. Prepei na yparxi allo onoma nikos
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του agiooros.net”