Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2728
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από agiooros »

defender έγραψε: για την αρχική ιδέα μπορεί αν θέλει ο διαχειριστής (agiooros) να
ορίσει ένα ποσό για λειτουργικά έξοδα σελίδας και όποιος θέλει να συμμετέχει με "χ" ευρώ, π.χ το χρόνο,
σε ένα λογαριασμό που θα μας πει,για να μοιράζεται το ποσό..
Προσωρινά δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα. Και δεν χρειάζονται χρήματα.
Σας ευχαριστώ όλους.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2728
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από agiooros »

marinam έγραψε:
stathis73 έγραψε:Ρε εγκάθετοι κάτω τα χέρια απο την Σμαραγδή, μονό εγώ και ο Βουρδουνάρης έχουμε το δικαίωμα να την πειράζουμε. :mrgreen:

Νούνε μου.... ποσο μου αρέσεις που απειλείς τον κόσμο;;; φιλια πολλά σε όλους. Θα δω τι μπορώ να κάνω, αλλά δεν υπόσχομαι τίποτα, θα κάμω ότι μπορώ και όποτε μπορέσω, είμαι μέσα. Ο κορβανάς μου θα πάει στο site του Αγόυ Γεωργίου για αυτό δεν υπόσχομαι τίποτα. Δεν θέλω να ζητήσω χρήματα για το site του ούτε από τον Ιερέα του Ναού. Δεν είναι εγωιστικό, απλά δικό μου τάμα είναι.
Να στο φτιάξουμε τσάμπα το site για να βοηθήσεις :P
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από smarti »

Μιλησα με τον διαχειριστη μας το ο.κ το πηρα...τον ιδιο τον ενημερωσα για το που θα πανε τα χρήματα.Δεν ξερω αν αυριο θα εχουν απεργια οι τραπεζες. Αν δεν εχουν θα παω να νοιξω λογαριασμο, να ετοιμασω και το κειμενο για καινουριο θεμα σε καινουρια σελιδα και αν θελει ο θεός και ειναι θελημα Του ξεκινάμε.
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 24979
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από aposal »

Διαχειριστής; Τι αξία έχει αυτός; Με τον Βενιζέλο μίλησες;
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
Captain Yiannis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 18, 2008 9:34 pm

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από Captain Yiannis »

Νάναι ευλογημένο Σμαραγδη.

Ο Διονύσιος τι έγινε;
Έχει κάποια πρόταση επί του αρχικού θέματος που έθεσε;


Ευλογείτε :smile:
Κανείς δεν είναι τέλειος και κανείς δεν θα πρέπει να απαιτεί από τους άλλους τελειότητα.
Όλοι ως ατελείς πορευόμαστε και με ατέλειες συμπορευόμαστε.
Η τελειότητα δεν ανήκει στους ανθρώπους παρά μονάχα στον Θεό.
Άβαταρ μέλους
panagiotisspy
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 7181
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:57 am
Τοποθεσία: ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από panagiotisspy »

smarti έγραψε:Μιλησα με τον διαχειριστη μας το ο.κ το πηρα...τον ιδιο τον ενημερωσα για το που θα πανε τα χρήματα.Δεν ξερω αν αυριο θα εχουν απεργια οι τραπεζες. Αν δεν εχουν θα παω να νοιξω λογαριασμο, να ετοιμασω και το κειμενο για καινουριο θεμα σε καινουρια σελιδα και αν θελει ο θεός και ειναι θελημα Του ξεκινάμε.
Ωραία!! :smile: :smile:
Αμήν!! :8 :8
Εάν ταις γλώσσαις των ανθρώπων λαλώ και των αγγέλων,Αγάπην δε μη έχω,γέγονα χαλκός ηχών ή κύμβαλον αλαλάζον. Και εάν έχω προφητείαν και ειδώ τα μυστήρια πάντα και πάσαν την γνώσιν και έχω πάσαν την πίστιν,ώστε όρη μεθιστάνειν,Αγάπην δε μη έχω, ουδέν ειμί.
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από vasilisalt »

smarti έγραψε:Μιλησα με τον διαχειριστη μας το ο.κ το πηρα...τον ιδιο τον ενημερωσα για το που θα πανε τα χρήματα.Δεν ξερω αν αυριο θα εχουν απεργια οι τραπεζες. Αν δεν εχουν θα παω να νοιξω λογαριασμο, να ετοιμασω και το κειμενο για καινουριο θεμα σε καινουρια σελιδα και αν θελει ο θεός και ειναι θελημα Του ξεκινάμε.
Η αλήθεια είναι ότι μίλησε μαζί μου (διαχοιριστής). Δεν πολυκατάλαβα, αλλά είμαι σίγουρος πως κάτι σωστό θέλει να κάνει.
Με την ευχή μου.
Καλό βέβαια θα ήταν να το πει και του Νίκου agiooros.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από smarti »

vasilisalt έγραψε:
smarti έγραψε:Μιλησα με τον διαχειριστη μας το ο.κ το πηρα...τον ιδιο τον ενημερωσα για το που θα πανε τα χρήματα.Δεν ξερω αν αυριο θα εχουν απεργια οι τραπεζες. Αν δεν εχουν θα παω να νοιξω λογαριασμο, να ετοιμασω και το κειμενο για καινουριο θεμα σε καινουρια σελιδα και αν θελει ο θεός και ειναι θελημα Του ξεκινάμε.
Η αλήθεια είναι ότι μίλησε μαζί μου (διαχοιριστής). Δεν πολυκατάλαβα, αλλά είμαι σίγουρος πως κάτι σωστό θέλει να κάνει.
Με την ευχή μου.
Καλό βέβαια θα ήταν να το πει και του Νίκου agiooros.
Μην παραπλανάς τους ανθρώπους βρε!! :45 :45 :45 :45
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από smarti »

smarti έγραψε:Μιλησα με τον διαχειριστη μας το ο.κ το πηρα...τον ιδιο τον ενημερωσα για το που θα πανε τα χρήματα.Δεν ξερω αν αυριο θα εχουν απεργια οι τραπεζες. Αν δεν εχουν θα παω να νοιξω λογαριασμο, να ετοιμασω και το κειμενο για καινουριο θεμα σε καινουρια σελιδα και αν θελει ο θεός και ειναι θελημα Του ξεκινάμε.
Υ.Σ Αν συνφωνει βεβαίως και ο Διονυσης μας που ΄΄εθεσε το Θεμα! :oops: :oops: :oops:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
Captain Yiannis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 18, 2008 9:34 pm

Re: Λογαριασμός αλληλεγγύης φόρουμ Agiooros.net

Δημοσίευση από Captain Yiannis »

smarti έγραψε:
smarti έγραψε:Μιλησα με τον διαχειριστη μας το ο.κ το πηρα...τον ιδιο τον ενημερωσα για το που θα πανε τα χρήματα.Δεν ξερω αν αυριο θα εχουν απεργια οι τραπεζες. Αν δεν εχουν θα παω να νοιξω λογαριασμο, να ετοιμασω και το κειμενο για καινουριο θεμα σε καινουρια σελιδα και αν θελει ο θεός και ειναι θελημα Του ξεκινάμε.
Υ.Σ Αν συνφωνει βεβαίως και ο Διονυσης μας που ΄΄εθεσε το Θεμα! :oops: :oops: :oops:
Σμαρώ , αυτό (το δικό σου), είναι άλλη υπόθεση και ότι αφορά την αρχική πρόταση του Διονύσιου.

Εσύ προχώρα, και τω Θεώ Δόξα :smile:
Κανείς δεν είναι τέλειος και κανείς δεν θα πρέπει να απαιτεί από τους άλλους τελειότητα.
Όλοι ως ατελείς πορευόμαστε και με ατέλειες συμπορευόμαστε.
Η τελειότητα δεν ανήκει στους ανθρώπους παρά μονάχα στον Θεό.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”