Δωρεές

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
Christos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 12, 2005 6:00 am
Επικοινωνία:

Δωρεές

Δημοσίευση από Christos »

Εδώ αναρτούνται δωρεές. Όποιος θέλει να χαρίσει κάτι σε κάποιον που το χρειάζεται μπορεί να αναρτήσει την δωρεά του εδώ ούτως ώστε ο ενδιαφερόμενος ή εμπερίστατος να επικοινωνήσει μαζί του για να του το δώσει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos την Δευ Ιούλ 21, 2008 4:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
geonutr
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τετ Μαρ 05, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Γεωργία

δωρεά..

Δημοσίευση από geonutr »

καλημέρα σε όλους!έχω μαζέψει μαζί με τη μητέρα μου είδη ένδυσης και υπόδυσης που δεν τα έχουμε ανάγκη, είναι όλα άριστης κατάστασης, κάποια μάλιστα αφόρετα..παρακαλώ όποιον έχει πραγματική ανάγκη να επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα γιατί θλεω να τα δώσω κάπου και δεν ξέρω κανέναν. πήγα στην ενορία μου αλλά μου είπαν ότι δεν υπάρχει καμμία κοπέλα..
Αν πεθανεις πριν πεθανεις, δε θα πεθανεις οταν πεθανεις...
konstantinos28
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 17, 2008 5:00 am

ΔΩΡΕΑ

Δημοσίευση από konstantinos28 »

Καλησπέρας εχω μαζεψει καποία ειδη ένδυσης που δεν τα χρεαιζομαι πλεον μερικα ειναι καινουργία δεν θέλω να τα πεταξω ξεροντας ότι καποιοί άλλοι τα χούν πιο μεγάλη ανάγκη απο μένα!!!!! Ευχαριστώ!!
Άβαταρ μέλους
thanashs54
Απλό Μέλος
Απλό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 18, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Δωρεές

Δημοσίευση από thanashs54 »

Καλησπερα σε ολους τους Φιλους και Φιλες Ηθελα να κανω μια Αγιογραφια Ματι του ΚΥΡΙΟΥ πανω απο το τεμπλο καποιας Εκλησιας η και μοναστηριου ακομη Αν καποιος απο εσας, ξερει κατι θα χαρω πολυ να επικοινωνησει μαζι μου ευχαριστω Σας ευχομαι αν και καπως νωρις Η Γεννηση του ΚΥΡΙΟΥ να φερει χαρα και ευημερια σε ολο τον κοσμο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”