Προσφορά Βοήθειας.

Εδώ αναρτούνται αιτήματα & προσφορές βοηθείας με στόχο την αλληλοβοήθεια των μελών μας.

Συντονιστές: ntinoula, Συντονιστές

Απάντηση
Christos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 12, 2005 6:00 am
Επικοινωνία:

Προσφορά Βοήθειας.

Δημοσίευση από Christos »

Εδώ αναρτούνται δημοσιεύσεις που αφορούν προσφορά Πάσης Φύσεως Βοήθειας πλήν της Οικονομικής για την οποία υπάρχει ξεχωριστή ανακοίνωση στην παρούσα θεματική ενότητα. Όποιος έχει την διάθεση να βοηθήσει κάποιον συνάνθρωπο μας με οποιονδήποτε τρόπο (πχ να κάνει συντροφιά σε ένα μοναχικό ηλικιωμένο, να φιλοξενήσει έναν εμπερίστατο, περιποιηθεί ένα ασθενούντα ή να επικοινωνεί τηλεφωνικά με κάποιον που το χρειάζεται κοκ) μπορεί να το δημοσιεύει εδώ ούτως ώστε να επικοινωνήσει μαζί του ο εμπερίστατος.

Οι εδώ αναρτούμενες δημοσιεύσεις παραμένουν επι 30 ημέρες και μετά διαγράφονται εκτός εάν ο συγγραφεύς επικοινωνήσει ενωρίτερον με μία εκ των εδώ συντονιστριών (ntinoula, pavmaria & Melpomeni ) και ζητήσει την διαγραφή του ενωρίτερον. Μετά την διαγραφή του ο συγγραφεύς μπορεί να δημοσιεύσει ξανά την προσφορά του εφόσον το επιθυμεί.

Οι συντονιστές και διαχειριστές του ιστοχώρου αδυνατούμε να ελέγχουμε την αξιοπιστία των εδώ δημοσιεύσεων. Επί τούτου λοιπόν ο κάθενας τείθεται υπεύθυνος ενώπιον της
Δεσποίνης του Αγίου Όρους...




Ο Γενικός Συντονιστής

Christos
Εικόνα
XPHSTOS_IKL
Τακτικό Μέλος
Τακτικό Μέλος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2007 5:00 am

Re: Προσφορά Βοήθειας.

Δημοσίευση από XPHSTOS_IKL »

Όποιος συνάνθρωπος από Καλαμάτα χρειάζεται βοήθεια και μπορώ να συνεισφέρω είμαι στην διάθεσή του.
thomas25
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 09, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά Βοήθειας.

Δημοσίευση από thomas25 »

Όποιος θέλει κάποια βοήθεια απο αθηνα μπορώ να τον εξυπηρετήσω! πχ να του κάνω ψώνια, να τον βοηθήσω αν είναι ανάπηρος, να τρέξω σε υπηρεσίες να του βγάλω χαρτιά,να μαγειρέψω, να πλύνω ρούχα και ότι άλλο μπορώ να κάνω κανένα πρόβλημα!! Ας στείλει προσωπικό μήνυμα! Έχω χρόνο λόγο ανεργίας....
dora gian
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 23, 2008 1:56 pm

Re: Προσφορά Βοήθειας.

Δημοσίευση από dora gian »

Απο τον νομο αχαιας ειμαι στη διαθεση πρωινες ωρες
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλοβοήθεια”