Ερώτημα για το 2ο γάμο!

Εδώ τίθενται Πνευματικά Ερωτήματα.

Συντονιστής: Συντονιστές

katia
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 11, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: Δωδεκάνησα

Δημοσίευση από katia »

Ο τρόπος σου και το ύφος σου απλά με επιβεβαιώνουν.

Τώρα, αν σε ενοχλούν τα γραφόμενά μου ή το ύφος ή και το ήθος της γραφής μου, είναι πρόβλημά σου.

Πίστεψέ με είναι εντελώς δικό σου.

Δεν σε έβαλα και δραγάτη.

Το ξέρω κι ούτε το θέλω. Εξάλλου αυτό το έχουν αναλάβει άλλοι..
Xpnstos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Ιαν 24, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από Xpnstos »

Πρέπει να είσαι χαρούμενη που επιβεβαιώθηκες! Από τα μηνύματά σου φαίνεται να το έχεις ανάγκη.
Όποτε θέλεις, στη διάθεσή σου. :)
katia
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 11, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: Δωδεκάνησα

Δημοσίευση από katia »

Εσύ δεν ξέρω τι πρέπει να είσαι που επιβεβαιώνομαι. Και μάλιστα το παραδέχεσαι έστι κυνικά.
Επίσης χαίρομαι που παρακολουθείς τα μηνύματά μου. Άρα καταλαβαίνεις ακόμη καλύτερα τι εννοώ όταν μιλάω για ειρωνεία και εμπάθεια.
Βέβαια κάποιο απ' αυτά διαγράφηκε, εντελώς δημοκρατικά, αλλά βλέπω έχετε καλή μνήμη.
:wink:
Xpnstos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Ιαν 24, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από Xpnstos »

Και εγώ χαρούμενος. Μαζί σου! προχώρα! σε θέλουν όλα τα φόρα!

"Επίσης χαίρομαι που παρακολουθείς τα μηνύματά μου. Άρα καταλαβαίνεις ακόμη καλύτερα τι εννοώ όταν μιλάω για ειρωνεία και εμπάθεια"

Να είσαι σίγουρη! :) [/i]
katia
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 11, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: Δωδεκάνησα

Δημοσίευση από katia »

Κάποιος πρέπει να αντέξει να βάλει τελεία.
Xpnstos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Ιαν 24, 2007 6:00 am

Δημοσίευση από Xpnstos »

Και παύλα _
gol
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από gol »

ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!(ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ,ΟΝΤΩΣ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΗ) ΖΗΤΩ Τ Α Π Ε Ι Ν Α ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΕΔΩ! ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ
Κ.ΚΟΤΤΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΦΑΙΝΕΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ! ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΕΡΙΤΤΑ(ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ)
konstantinoupolitis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1080
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: Μακεδονία

Δημοσίευση από konstantinoupolitis »

κ. gol,

Σε σύγκριση με πολλά άλλα θέματα του εδω site, η όποια εδώ διένεξη κινήθηκε μάλλον σε πολιτισμένα όρια,

Αν και ανοίξατε την συζήτηση, μάλλον δεν την παρακολουθείτε αναλυτικά. Πλην της ηλικίας που ρωτήσατε και άλλοι χρήστες έθεσαν και άλλα θέματα. Συνεπώς απήντησα σε αυτούς και κατ΄έπέκταση δεν έγραψα κάτι περιττό.

Όπως και να έχει, οι διαφορές εμπεριέχουν και τη διαδικασία της ζυμώσεως αν κινούνται, βέβαια, σε αξιοπρεπή όρια. Δεν γράφτηκε δα και κάτι τόσο ακραίο, ώστε να γράφεται "δεν περίμενα να φτάσουμε εδω". Αλλού να δείτε !

Καλό αγώνα.

Με εκτίμηση Κόττης Κωνσταντίνος
gol
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από gol »

AΓΑΠΗΤΕ ΚΥΡΙΕ ΚΟΤΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΗΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕΛΟΥΣ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!!!
konstantinoupolitis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1080
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: Μακεδονία

Δημοσίευση από konstantinoupolitis »

Δεν σας μέμφηκα και σε καμία περίπτωση δεν σας είπα ανόητη. Αν πάλι καταλάβατε κάτι τέτοιο ζητώ συγνώμη. Θεωρώ ατυχές το τελευταίο μήνυμά σας και ειδικά τον τρόπο που μου απευθύνεσθε και δεν θα το σχολιάσω περαιτέρω.

Εγώ πάλι που ξαναείδα τα μηνύματα που έγραψα καθώς και τις διάφορες απορίες των εδώ χρηστών, τις γενικές αλλά τις προσωπικές, έχω αντίθετη άποψη.

Ειλικρινά περαστικά σας και καλό αγώνα.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Πνευματικά Ερωτήματα”