Ούφο και εξωγήινοι, μήπως υπάρχει κάτι περισσότερο;

Εδώ τίθενται Πνευματικά Ερωτήματα.

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
costisk
Συστηματικός Αποστολέας
Συστηματικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 26, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κώστας@Αθήνα

Re: ΟΥΦΟ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ, ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?

Δημοσίευση από costisk »

...άσε που δεν μπορώ να φανταστώ τον Αρχάγγελο Μιχαήλ με σκάφος... :wink:
Andreasmas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 31, 2009 1:23 pm
Τοποθεσία: Κορινθία

Re: ΟΥΦΟ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ, ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?

Δημοσίευση από Andreasmas »

Είμαι ένα νέο μέλος και πραγματικά είμαι πολύ ενθουσιασμένος με τον πλουραλισμό των ερωτήσεων και α


παντήσεων όλων σας .Διάβασα πολλά κείμενά σας που πέρα από την εικόνα ,του θολού τοπίου που κάποιοι

άνθρωποι βολεύονται στο να υπάρχει,όπως λέτε,διέκρινα και την αναζήτησή σας για την αλήθεια.Επιτρέψτε μου ,επειδή έρχομαι σε επαφή με πολλά παιδιά ,θελω να πω ότι αρκετά από αυτά είναι προβληματισμενα και έχουν πειστεί ότι υπάρχουν και τα ΟΥΦΟ και οι Εξωγήινοι Τα κινούμενα σχέδια; Τα καρτούν;Η διαπαιδαγώγηση, η άνευ οσμής ΧΡΙΣΤΟΥ ,από οικογένεια και σχολείο; Η κοινωνία όλη και φυσικά κι εμείς μέσα, που με τον τρόπο ζωής μας ωθήσαμε τις αγνές αυτές ψυχες να δέχονται αβίαστα όλα αυτά τα πνευματικά σκουπίδια που απλώχερα σερβίρουν τηλεόραση ,διαδίκτυο και όχι μόνο; Όλοι μας - αδέρφια μου-γνωρίζουμε ,πως πίσω από αυτά τα φανταστικά σενάρια υπάρχουν σκοπιμότητες κέρδους και άθλιες βλέψεις εχθρών της Ορθοδοξίας μας.
Δε θα συνεχίσω άλλο.Λυπούμαι μόνο γιατί ,ενώ όταν πριν από 3 χρόνια περίπου και ώρα 11 και 30 η ΕΤ1 παρουσίαζε μηχανικους και διάφορους άλλους εμπλεκόμενους της πολεμικής αεροπορίας των ΗΠΑ που παρουσίαζαν τα παλιά τους κατασκοπευτικά αεροσκάφη τύπου χάριετ,και που ο απλός λαός ανά τον κόσμο τα έβλεπε σαν Ούφο,σύμφωνα με τα λεγόμενα των ειδικών, τότε λοιπόν ,δεν φρόντισα να τα γράψω .
Παρακαλώ αν καποιος έχει το υλικό αυτό ας μας το δώσει.
Σας ευχαριστώ
Λογίζομαι γάρ ότι ουκ άξια τά παθήματα του νυν καιρού πρός τήν μέλλουσαν δόξαν αποκαλυφθήναι εις ημάς
andreastsa
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 07, 2008 5:00 am

Re: ΟΥΦΟ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ, ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?

Δημοσίευση από andreastsa »

panos0 έγραψε:Εγω βλεπω στις φωτο με ιπταμενους δισκους ανα τα χρονια και αναλογα με την εποχη ειναι και το σχημα των δισκων, το εχετε παρατηρησει πιστευω και εσεις του '60 τις φωτο εαν δειτε και του 2000 θα καταλαβετε την διαφορα σαν το σχημα των αυτοκινητων.
UFO Αλά 1960
ΕικόναΕικόνα



Και τα καινουργια μοντελα με τα 200 αλογα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Εικόνα
Εικόνα
Μουφα η υποθεση η μαλλον Μ-ουφο......
Πάνο ωραία τα σχόλια
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πνευματικά Ερωτήματα”