Λειτουργία στη μνήμη του Αγ. Αρσενίου[10/11]Παρασκευή

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Ioanath
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Παρ Μάιος 05, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Ioanath »

aanast έγραψε:Kαλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τον Αγ. Νεκτάριο σήμερα.

Ναι απόψε έχει Αγρυπνία 21.00 στο Αιγάλεω στο ναό του Αγ. Κων/νου[απέναντι από πάρκο,μπαρουτάδικο], στο ύψος Θηβών και Ιεράς Οδού
Όσοι μπορείτε να 'ερθετε,θα μαι εκει μέχρι και 01.30

Αναστάσης
Ο ναός των Αγ. Κων/νου & Ελένης είναι στη συμβολή της Ιεράς Οδού και της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου. Δεν είναι ακριβώς πάνω στα όρια αυτών των δρόμων αλλά λίγο πιο μέσα. Απέναντι από την είσοδο του μεγάλου πάρκου του Αιγάλεω (μπαρουτάδικο) όπως σωστά είπε ο Αναστάσης!
Μαράν Αθά
aanast
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από aanast »

Εχαριστώ για την μικροδιόρθωση από τον αγαπητό μου Γιάννη, που ξέρει καλύτερα την περιοχή κι είναι πιο σαφής στις οδηγίες,για να μην ταλαιπωρηθούμε...

Θα σου τηλ. αργότερα, γιατί ίσως σήμερα δεν πάω καθόλου δουλειά,οπότε θα χω χρόνο και για συνάντηση νωρίτερα....
tigris
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από tigris »

Ωπα, τι ακούω, θα ρθεί το άθως στη γειτονιά μου;; :D
ίσως παρευρεθώ κι εγώ λοιπόν...μόνο που δεν θα σας γνωρίζω χε χε-δεν ήμουν στην συναντηση γλέπεις :D
Ioanath
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Παρ Μάιος 05, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Ioanath »

Η αγρυπνία είναι ΑΠΟΨΕ και όχι αύριο όπως γράφεται παραπάνω (Παρασκευή). Κάνω λάθος Αναστάση;
Μαράν Αθά
aanast
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 06, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από aanast »

Παιδια, η Αγρυπνία είναι σήμερα 9/11 στις 9 το βράδυ στον ιερό ναό Αγ. Κων/νου Αιγάλεω[πάρκο μπαρουτάδικο],50 μέτρα από Ιεράς Οδού και Θηβών.

Αν κάποιος μένει προς Πειραιά,θα υπάρχει δυνατότητα μετακίνησης με τον ΝίκοΖ[θα βρίσκεται στον Πειραιά]

Λέμε να τα πούμε και κατά τις 8.15-8.30 ίσως και με καφεδάκι[αν προλάβουμε όλοι μαζί]


Αναστάσης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”