Κοινός Εκκλησιασμός & αλληλογνωριμία των μελών μας

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Θα παραστείς;

Ναί
18
55%
Όχι
15
45%
 
Σύνολο ψήφων: 33

lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

helen έγραψε: θα το θέσω εγώ όταν μπορέσω με τον τρόπο που πρέπει και σε αφορά Love think περισσότερο από όσο νομίζεις. )
Δεν με αφορά ΚΑΘΟΛΟΥ
Το έχω ξαναπεί και το λέω και πάλι για να τελειώνουμε με αυτό το θέμα
Δεν ψάχνω εδώ μήτε νύφη μήτε γαμπρό
tigris
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από tigris »

Έλα για κουμπάρος τότε :D
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

tigris έγραψε:Έλα για κουμπάρος τότε :D
tigris είμαι κι ακίνδυνος :wink:
123
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 27, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από 123 »

[quote="eortologio_
αχ βαχ έτσι αισθάνομαι σήμερα για την πονηρή γαλαζομάτα μου... (!!!)[/quote]

Ο βήχας κι ο έρωτας δεν κρύβονται...!!!

Άντε καλά κρασιά....
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ionas »

Φίλοι μου καλημέρα σας

Ο eortologio_gr λίγο το παράκανε με τα ερωτικά του!
Άσε φίλε μου να γίνη αυτή η συνάντηση, γιατί έτσι ωθείς και το Lovthink να αρχίση να λέει... και θα γίνουμε εδώ μέσα πάλι μύλος. Είχαμε ησυχάσει και γαληνέψει δεν ήταν ευχάριστη αυτή η κατάσταση;
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

Ionas έγραψε:Άσε φίλε μου να γίνη αυτή η συνάντηση, γιατί έτσι ωθείς και το Lovthink να αρχίση να λέει... και θα γίνουμε εδώ μέσα πάλι μύλος. Είχαμε ησυχάσει και γαληνέψει δεν ήταν ευχάριστη αυτή η κατάσταση;
Nτροπή σου αλλά μην ανησυχείς , δεν θα ξαναγράψω εδώ μέσα
Βαρέθηκα , κουράστηκα και φεύγω πριν πω και "αηδίασα"
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ionas »

Εσένα δηλαδή δεν σε άγγιξε τίποτα, από όσα ειπώθηκαν εδώ, όλο αυτό το διάστημα; Παρένεις ο ίδιος όπως όταν πρωτο μπήκες και έβριζες τόσο χυδαία;
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

Ionas έγραψε:Εσένα δηλαδή δεν σε άγγιξε τίποτα, από όσα ειπώθηκαν εδώ, όλο αυτό το διάστημα; Παρένεις ο ίδιος όπως όταν πρωτο μπήκες και έβριζες τόσο χυδαία;
Είσαι συκοφάντης και αλήτης και ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ να βρεις δικές μου βρισιές να τις παραθέσεις . ΠΟΤΕ δεν έβρισα και ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ ότι έλεγα το έλεγα με χιούμορ
Μόλις στη προηγούμενη σελίδα έγραψα "Απέχω από τη συζήτηση γιατί παίρνει τροπή που δεν με βρίσκει σύμφωνο και δεν θέλω να με πάρει η μπάλα
Αλλά η στενομυαλιά , ο ταλιμπανισμός , η μικροψυχία και η μικροκαρδία και το τσουβάλιασμα μαζί με την ψευδοταπείνωση πάει σύννεφο στο site αυτό της αγαπολογίας
Τέρμα η συζήτηση και μαζί σου και με όλους τους υπόλοιπους εδώ μέσα (που συμφωνούν ότι έχω μέσα μου βαθύ μίσος για τον άνθρωπο και δεν αγαπώ ( ξέρει αυτός που το βλέπει ποιόν εννοώ) )
Για όσους αξίζει να κρατήσω επικοινωνία προσωπική μαζί τους το έχω κάνει ήδη
Ionas
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1964
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Ionas »

Το "αλήτης" τι είναι που μόλις τώρα είπες; Αν μαζέψω τις βρισιές που έχω ακούσει από σένα θα γέμιζα τουλάχιστον πέντε σελίδες. Δεν είχα σκοπό να αναφέρω τίποτα για σένα αν δεν προκαλούσες, ξεναεφτελίζοντας τη συζήτηση με τις τρείς τελευταίες αναφορές σου. Η υπομονή έχει τα οριά της, επαναλαμβάνεις αυτά που έκανες παλιότερα: Να καταστρέφης κάθε συζήτηση στην οποία συμμετέχεις.
Τα υπογραμμισμένα τι είναι δεν είναι βρισιές;

Είσαι συκοφάντης και αλήτης και ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ να βρεις δικές μου βρισιές να τις παραθέσεις . ΠΟΤΕ δεν έβρισα και ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ ότι έλεγα το έλεγα με χιούμορ
Μόλις στη προηγούμενη σελίδα έγραψα "Απέχω από τη συζήτηση γιατί παίρνει τροπή που δεν με βρίσκει σύμφωνο και δεν θέλω να με πάρει η μπάλα
Αλλά η στενομυαλιά , ο ταλιμπανισμός , η μικροψυχία και η μικροκαρδία και το τσουβάλιασμα μαζί με την ψευδοταπείνωση πάει σύννεφο στο site αυτό της αγαπολογίας
Γνώσεσθε την αλήθεια και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς
lovethink
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am

Δημοσίευση από lovethink »

Ionas έγραψε:Το "αλήτης" τι είναι που μόλις τώρα είπες; Αν μαζέψω τις βρισιές που έχω ακούσει από σένα θα γέμιζα τουλάχιστον πέντε σελίδες. Δεν είχα σκοπό να αναφέρω τίποτα για σένα αν δεν προκαλούσες, ξεναεφτελίζοντας τη συζήτηση με τις τρείς τελευταίες αναφορές σου. Η υπομονή έχει τα οριά της, επαναλαμβάνεις αυτά που έκανες παλιότερα: Να καταστρέφης κάθε συζήτηση στην οποία συμμετέχεις.
Τα υπογραμμισμένα τι είναι δεν είναι βρισιές;

Είσαι συκοφάντης και αλήτης και ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ να βρεις δικές μου βρισιές να τις παραθέσεις . ΠΟΤΕ δεν έβρισα και ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ ότι έλεγα το έλεγα με χιούμορ
Μόλις στη προηγούμενη σελίδα έγραψα "Απέχω από τη συζήτηση γιατί παίρνει τροπή που δεν με βρίσκει σύμφωνο και δεν θέλω να με πάρει η μπάλα
Αλλά η στενομυαλιά , ο ταλιμπανισμός , η μικροψυχία και η μικροκαρδία και το τσουβάλιασμα μαζί με την ψευδοταπείνωση πάει σύννεφο στο site αυτό της αγαπολογίας
Ασε τις Αηδίες ρε και βρες μηνύματά μου μέχρι τώρα που είχαν βρίσιμο και άσε τα τωρινά που με έφτασες στο Αμήν συκοφαντώντας με
ΠΡΙΝ ΕΙΠΕΣ "Παραμένεις ο ίδιος όπως όταν πρωτο μπήκες και έβριζες τόσο χυδαία;"
Δες λοιπόν πότε πρωτομπήκα και βρες δικές μου βρισιές
Ψεύτη ε ψεύτη
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lovethink την Τετ Οκτ 25, 2006 10:18 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”