θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από vasilikirimp »

θέματα που δεν έχουν υπάρξει πριν - κάτι που δεν έχει ειπωθεί από κανέναν άλλο ......

etwas Neugeborenes.....
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από smarti »

Τώρα το κατάλαβα :oops: :oops: ..ευχαριστώ πολύ Βασιλική !
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
Dimitra79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 10, 2008 8:52 pm

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από Dimitra79 »

Να μαι και εγώ! γεια χαρά σε όλους σας! η αδυναμία σύνδεσης στο διαδύκτιο και η εργασία με κάνανε να αποστασιοποιηθώ λιγάκι απο το φόρουμ αλλά είμαι edo και σας διαβάζω όταν βρίσκω χρόνο! :P
Γνωρισόν μοι Κύριε, οδόν εν η πορεύσομαι, ότι προς σέ ήρα την ψυχήν μου..
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από vasilikirimp »

Dimitra79 έγραψε:Να μαι και εγώ! γεια χαρά σε όλους σας! η αδυναμία σύνδεσης στο διαδύκτιο και η εργασία με κάνανε να αποστασιοποιηθώ λιγάκι απο το φόρουμ αλλά είμαι edo και σας διαβάζω όταν βρίσκω χρόνο! :P

καλα να σε μαλώσω ? που είσαι και εξαφανιστηκες ? περα απο το ιόνιο πιο συχνα τα λεγαμε .....
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25037
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από aposal »

Σου έκαναν το χατίρι και ήρθανε όλοι στην παρέα!
Μπράβο για την πρωτοβουλία! Και η Θεοδώρα παρουσιάστηκε, έστω και σε άλλο θέμα!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από smarti »

Καλώς :6 :6 :6 τα όλα τα ζουζούνια..που είσαι βρε Δημητρούλα..τόσο καιρό? :lol: :lol:
Ειχα διαβασει ενα δημοσιευμα απο το μελος foster ...το οποιο με στεναχωρεσε λιγακι....όταν γράφετε αυτό το πράγμα οτι δεν ειστε στη παρεα μου...δεν το καταλαβαίνω... :cry: :cry: και στεναχωριέμαι...ολοι οι χριστιανοι ανθρωποι και κυρίως σε αυτό το σαίτ..μοιραζόμαστε τόσα πολλά μαζί..ΟΛΟΙ είμστε ένα και ΟΛΟΙ είμαστε μια παρεα!!! Χαίρομαι που αποφάσισες πάλι να συμμετέχεις, γιατί έχουμε βρε τόσα πολλά να μάθουμε ο ένας από τον άλλον και ολοι οπως ειπα ειμαστε μια μεγαλη παρεα. Συμφωνείς?
ωστόσο λείπουν πολλά άτομα τα οποία ειναι αισθητή η αποχή τους.... θα ειναι η τελευταια φορα που γραφω σε αυτο το θεμα...για να μην γινομαι και πολύ πιεστικη...κάποια μέλη είδα συμμετέχουν πάλι σε άλλα θεματα και χαιρομαι πολύ γι αυτό..οι φιλοι μας αυτοι που λείπουν ακόμα..είναι πολλόι..εύχομαι να αναθεωρήσουν τις απόψεις τους και να μας κάνουν πάλι παρεα!! Γιατί μας λείπουν. :cry: :cry: Σας χαιρετω....και σας ευχαριστώ που απαντησατε αμεσως στο καλεσμα μου...και πραγματικα ευχομαι απο καρδιάς να επιστρεψουν ολοι αυτοι που αποχωρησαν...και να ειμαστε παλι ολοι μαζι και σωστα ομορφα και ηπια να βαδιζουμε μαζι με προορισμο τον Χριστό μας...να φερομαστε σωστα ο ενας στον αλλον και πανω απο ολα να σεβομαστε την προσωπικότητα του συνανθρώπου μας..Αυτά....
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από eleimon »

Ειχες δεν ειχες μας μαζεψες παλι σαν τις μελισσες στο μελι.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
eortologio_gr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1644
Εγγραφή: Τρί Ιουν 13, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Χρήστος@Thessaloniki
Επικοινωνία:

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από eortologio_gr »

eleimon έγραψε:Ειχες δεν ειχες μας μαζεψες παλι σαν τις μελισσες στο μελι.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
είτε "αρκούδες στο μέλι"...
ή "μέλισσες στο λουλούδι"...

διάλεξε !!!

Χρ.
στα εύκολα ξέρω τι να κάνω - στα δύσκολα σε θέλω ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
eleimon
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 3520
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 11, 2008 6:34 am
Τοποθεσία: Ελπίδα-Αθήνα

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από eleimon »

eortologio_gr έγραψε:
eleimon έγραψε:Ειχες δεν ειχες μας μαζεψες παλι σαν τις μελισσες στο μελι.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
είτε "αρκούδες στο μέλι"...
ή "μέλισσες στο λουλούδι"...

διάλεξε !!!

Χρ.
Χρηστο παρεπιπτοντως εχω παλι προβλημα με τον athoniti τι θα γινει βρε παιδι μου μονο σε μενα κανει τσαλιμακια?
«Το θάνατο δεν τον φοβά­μαι, όχι βέβαια ένεκα των έργων μου, αλλά επειδή πιστεύω στο έλεος του Θεού».
Άβαταρ μέλους
vasilikirimp
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: Δευ Μάιος 05, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: θα ήθελα την παρέα μου πίσω......

Δημοσίευση από vasilikirimp »

ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ATHONITE .....ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”