"Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

pilotos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1281
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2006 5:00 am

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από pilotos »

Επειδή δεν είδα άλλη πρόταση, θα το οριστικοποιήσω σήμερα για Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και ώρα 7μμ, στην αίθουσα της Αδελφότητας Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής Θεσσαλονίκης, Μακένζυ Κινγκ 6, Πλατεία Αγίας Σοφίας, επειδή Κυριακή κωλύεται ο Πρόεδρος της Αδελφότητας.


Όλα τα μέλη του φόρουμ από Θεσσαλονίκη και Βόρεια Ελλάδα είστε προσκεκλημένα στη ενημερωτική συνάντηση, που θα είναι ( πρώτα ο Θεός ) ο προάγγελος για μια μεγαλύτερη συγκέντρωση φίλων της Ορθόδοξης Ιεραποστολής στη Θεσσαλονίκη.
Και πάνω σε αυτή την πέτρα θα οικοδομήσω την Εκκλησία μου και δεν θα την κατανικήσουν ΠΟΤΕ οι δυνάμεις του Άδη ( Ματθ, 16:18 )
( http://clubs.pathfinder.gr/xristianos )
eortologio_gr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1644
Εγγραφή: Τρί Ιουν 13, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Χρήστος@Thessaloniki
Επικοινωνία:

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από eortologio_gr »

Δηλώνω παρών για Δευτ 21 Σεπτ στις 19.00

Χρ.
στα εύκολα ξέρω τι να κάνω - στα δύσκολα σε θέλω ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dimitris39
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5841
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 05, 2009 5:46 pm

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Dimitris39 »

pilotos έγραψε:Επειδή δεν είδα άλλη πρόταση, θα το οριστικοποιήσω σήμερα για Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και ώρα 7μμ, στην αίθουσα της Αδελφότητας Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής Θεσσαλονίκης, Μακένζυ Κινγκ 6, Πλατεία Αγίας Σοφίας, επειδή Κυριακή κωλύεται ο Πρόεδρος της Αδελφότητας.


Όλα τα μέλη του φόρουμ από Θεσσαλονίκη και Βόρεια Ελλάδα είστε προσκεκλημένα στη ενημερωτική συνάντηση, που θα είναι ( πρώτα ο Θεός ) ο προάγγελος για μια μεγαλύτερη συγκέντρωση φίλων της Ορθόδοξης Ιεραποστολής στη Θεσσαλονίκη.
:( δεν γινετε αλλη μερα?? θα ειμε στο αγιον ορος εκεινη την εποχη,
Κύριε,Θεέ μου,Νύμφιε της ψυχής μου, λυτρωτή μου.
Μνήσθητί μου εν τη βασιλεία σου

«Χαίροις μετά Θεόν ή Θεός, τα δευτερεία της Τριάδος ή έχουσα»

ἳνα ὦσιν ἓν, καθώς ἡμεῖς

Θεέ μου σ'αγαπώ
pilotos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1281
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2006 5:00 am

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από pilotos »

Μάλλον είναι δύσκολο για άλλη μέρα. Θα ρωτήσω και τον κ. Πράντζο και θα σας πω.

Μέχρι τότε, αγαπητέ Νικόλαε, μπορούμε να το έχουμε σε πρώτη θέση, για τη μέρα και ώρα συνάντησης των μελών του φόρουμ του Αγίου Όρους στη Θεσσαλονίκη ;
Και πάνω σε αυτή την πέτρα θα οικοδομήσω την Εκκλησία μου και δεν θα την κατανικήσουν ΠΟΤΕ οι δυνάμεις του Άδη ( Ματθ, 16:18 )
( http://clubs.pathfinder.gr/xristianos )
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2732
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από agiooros »

ok Νικόλαε το τοποθέτησα στην πρώτη σελίδα.
Edit: Μεταφορά εδω: Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net
ΜΑΡΙΑ
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 10:08 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ »

agiooros έγραψε:ok Νικόλαε το τοποθέτησα στην πρώτη σελίδα.
Edit: Μεταφορά εδω: Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net
Μήπως θα μπορούσαμε να κανονίσουμε μια συνάντηση και στην περιοχή της Αθήνας για όσους κατοικούν στην Αττική?
Άβαταρ μέλους
Teri
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Αικατερίνα@Θεσσαλονίκη

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Teri »

pilotos έγραψε:Επειδή δεν είδα άλλη πρόταση, θα το οριστικοποιήσω σήμερα για Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και ώρα 7μμ, στην αίθουσα της Αδελφότητας Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής Θεσσαλονίκης, Μακένζυ Κινγκ 6, Πλατεία Αγίας Σοφίας, επειδή Κυριακή κωλύεται ο Πρόεδρος της Αδελφότητας.


Όλα τα μέλη του φόρουμ από Θεσσαλονίκη και Βόρεια Ελλάδα είστε προσκεκλημένα στη ενημερωτική συνάντηση, που θα είναι ( πρώτα ο Θεός ) ο προάγγελος για μια μεγαλύτερη συγκέντρωση φίλων της Ορθόδοξης Ιεραποστολής στη Θεσσαλονίκη.
pilotos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1281
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2006 5:00 am

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από pilotos »

Για την Αθήνα, ιεραποστολική συνάντηση μπορεί να διοργανώσει
α) το Γραφείο Εξωτερικής Ιεραποστολής της Αποστολικής Διακονίας
β) Ο ΠΧΟ Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής
γ) Ο Σύλλογος Εξωτερικής Ιεραποστολής Ιερός Χρυσόστομος.

Εάν κάποιος έχει γνωριμίες, ίσως θα μπορέσει να κάνει κάτι αντίστοιχο και στην Αθήνα.

Για τη ιεραποστολική συνάντηση στην Θεσσαλονίκη, όπως είπαμε.

Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου, 7 μμ, στα γραφεία της Αδελφοτητας Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής Θεσσαλονίκης, Μακένζυ Κίνγκ 6, Πλατεία Αγίας Σοφίας, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Είστε όλοι προσκεκλημένοι.
Και πάνω σε αυτή την πέτρα θα οικοδομήσω την Εκκλησία μου και δεν θα την κατανικήσουν ΠΟΤΕ οι δυνάμεις του Άδη ( Ματθ, 16:18 )
( http://clubs.pathfinder.gr/xristianos )
pilotos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1281
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2006 5:00 am

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από pilotos »

pilotos έγραψε:Επειδή δεν είδα άλλη πρόταση, θα το οριστικοποιήσω σήμερα για Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και ώρα 7μμ, στην αίθουσα της Αδελφότητας Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής Θεσσαλονίκης, Μακένζυ Κινγκ 6, Πλατεία Αγίας Σοφίας,

Όλα τα μέλη του φόρουμ από Θεσσαλονίκη και Βόρεια Ελλάδα είστε προσκεκλημένα στη ενημερωτική συνάντηση, που θα είναι ( πρώτα ο Θεός ) ο προάγγελος για μια μεγαλύτερη συγκέντρωση φίλων της Ορθόδοξης Ιεραποστολής στη Θεσσαλονίκη.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ, ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ στις 19.00, ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
Και πάνω σε αυτή την πέτρα θα οικοδομήσω την Εκκλησία μου και δεν θα την κατανικήσουν ΠΟΤΕ οι δυνάμεις του Άδη ( Ματθ, 16:18 )
( http://clubs.pathfinder.gr/xristianos )
pilotos
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1281
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2006 5:00 am

Re: "Ιεραποστολική" συνάντηση στην Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από pilotos »

pilotos έγραψε:
pilotos έγραψε:Επειδή δεν είδα άλλη πρόταση, θα το οριστικοποιήσω σήμερα για Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και ώρα 7μμ, στην αίθουσα της Αδελφότητας Ορθοδόξου Εξωτερικής Ιεραποστολής Θεσσαλονίκης, Μακένζυ Κινγκ 6, Πλατεία Αγίας Σοφίας,

Όλα τα μέλη του φόρουμ από Θεσσαλονίκη και Βόρεια Ελλάδα είστε προσκεκλημένα στη ενημερωτική συνάντηση, που θα είναι ( πρώτα ο Θεός ) ο προάγγελος για μια μεγαλύτερη συγκέντρωση φίλων της Ορθόδοξης Ιεραποστολής στη Θεσσαλονίκη.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ, ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ στις 19.00, ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
Οι μέρες πλησιάζουν ... Δευτέρα 21 /09/2009 ...
Και πάνω σε αυτή την πέτρα θα οικοδομήσω την Εκκλησία μου και δεν θα την κατανικήσουν ΠΟΤΕ οι δυνάμεις του Άδη ( Ματθ, 16:18 )
( http://clubs.pathfinder.gr/xristianos )
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”