Χρόνια πολλά στον Αποστόλη και στην Τούλα!

Ευχές.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από vasilisalt »

Χρόνια πολλά, καλά και ευτυχισμένα, στους αγαπημένους μου φίλους Απόστολο και Τούλα!


Στον συμπαθέστατο κατά τα λοιπά παρατηρητή88!
α) Ξέχασε το δάσος, θυμήθηκε όμως το δέντρο.
Όπως και να πρέπει να έχει τίτλο το παρόν θέμα, η ουσία είναι να ευχηθούμε στα αδέρφια μας που
έχουν γενέθλια. Μαλλον το ξέχασε
β) Προσωπικά επειδή ξέρω λίγα γράμματα, δεν θα πρέπει να συμμετέχω στο φόρουμ;
Επίσης όπως είπε και η Μαρία, πως προτείνει να γραφούν αυτά τα οποία παρατήρησε;
γ) Επειδή η συντονίστρια από καθάρή αγάπη μας υπηρετεί και μας ανέχεται, δεν θα έπρεπε τουλάχιστον
να είμαστε λίγο πιο ευγενείς μαζί της;;; Και τέλος πάντων αφού καταχωνιάζει τα θέματα του παρατηρητη, μήπως
πρέπει με λίγο αυτοκριτική διάθεση και ο παρατηρητής να ψάξει το γιατί; Πέραν από τον παρατηρητή υπάρχει
έστω και ένας άλλος εδώ μέσα που να πιστεύει πως η συντονίστρια έχει προσωπικά με τον παρατηρητή, επειδή δεν ΄΄τη γλύφει΄΄;
δ) Πυροβόλημα είναι τα λόγια μου ή τα λόγια του παρατηρητή;
ε) Έπρεπε δευτέρα πρωί να συγχιστώ;;;;;;
Άβαταρ μέλους
johnge
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2010 7:35 pm
Τοποθεσία: π. Πρόδρομος, Εύβοια

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από johnge »

Παναγιώτα και Απόστολε τα χρόνια πολλά κι από μένα για τα γενέθλιά σας. Ο Θεός να σας έχει καλά!
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από angieholi »

Χρόνια πολλά και ευλογημένα στον Απόστολο και στην Τούλα που εχτές είχαν τα γενέθλιά τους!!!
Χρόνια πολλά μετανοίας, πίστης και αγάπης προς τον Άγιο Τριαδικο Θεό μας!!!!
Και κάθε χρόνος που περνάει να είναι χρόνος σοφίας και πνευματικής προόδου και πραγματικά να χαίρονται που τα χρόνια περνούν και για όσα πράγματα έχουν "κατακτήσει"!!!!

Να σας χαιρόμαστε....
Α! και μην στεναχωριέστε για το κέρασμα. :8
Πρώτα ο Θεός μας κερνάτε την Κυριακή!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
vasilisalt
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6173
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:19 pm

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από vasilisalt »

Γιατί την Κυριακή;
Έχουν παρτάκι;
Θα είναι και ο Αποσαλ1;
Θα πάμε με προσκλήσεις ή όποιος θέλει πάει;
Θα πρέπει να τους πάμε και δώρο; Ποσα λεφτά;
Αχ πεστε μου, με έχει φάει η αγωνία
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36550
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από toula »

Eυχαριστώ πολύ τους αγαπημένους μου Σμαρώ, Βασίλη, Γιάννη και Αγγελική για τις ωραίες και εγκάρδιες ευχές τους !!!
Να είστε καλά όλοι, παιδιά !!!
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36550
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από toula »

Και μιάς και βλέπω και τον Αποστόλη μας μέσα να του ευχηθώ και εγώ Χρόνια Πολλά καλέ μου φίλε και Ευτυχισμένα !!!
Να σε χαίρεται η γυναίκα σου και όλοι εμείς που σε αγαπάμε !!! Εύχομαι ο Άγιος Θεός να σου δίνει υγεία και ό,τι άλλο επιθυμείς !!!
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25041
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από aposal »

angieholi έγραψε: Πρώτα ο Θεός μας κερνάτε την Κυριακή!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25041
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από aposal »

vasilisalt έγραψε:Θα είναι και ο Αποσαλ1;
οχι βεβαια! δεν δεχομαι immitation!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
angieholi
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3227
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2009 5:25 pm
Τοποθεσία: Αγγελική@Αθήνα

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από angieholi »

Όσον αφορά τον πλέον, γραφικό Παρατηρητή/Μερκούριο, θα του έλεγα ότι καταλαβαίνω την πικρία του και πράγματι "αγρόν αγοράζω" αλλά μόνο σε ότι αφορά εκείνον.
Και μου δίνει την εντύπωση, ότι αντί να τον κυνηγάω εγώ και να καταχωνιάζω τις δημοσιεύσεις του, με κυνηγάει αυτός για κάθε υποτιθέμενη και μέσα στο μυαλό του, παράλειψή μου.

Και όπως η οχιά, γυρνάει και δαγκώνει αυτόν που κάνει το μοιραίο λάθος και την πατάει, έτσι κι αυτός νιώθοντας ότι συνέχεια τον "πατάω" ή ενθυμούμενος ότι του έχω κάνει παλαιότερα, να ρίχνει το δηλητήριο του! Λες και θα πρέπει να είμαι απανταχού παρών στο φόρουμ ώστε να παρακολουθώ τα πάντα και συνέχεια.
Λυπάμαι που θα τον στεναχωρήσω αλλά αδυνατώ να συντονίζω το φόρουμ 24ώρες το 24ώρο.

Βλέπω όμως ότι και με πολύ μεγάλη ευκολία ρίχνει τα βέλη του και στους υπόλοιπους αδερφούς, προσβάλλοντάς τους άδικα.

Και επειδή με πολύ θρασύτητα και υπεροψία, εκφράζεται τώρα τελευταία, φαντάζομαι ότι δεν θα τον πειράξει να έχει την ίδια αντιμετώπιση.

Και να του ευχηθώ Χριστός Ανέστη, χρόνια ευλογημένα και το Φως της Αναστάσεως και της Αγάπης του Κυρίου Ημών Ιησού Χριστού,
να ρίξει μια ακτίνα στην καρδιά του και να τον βοηθήσει να αποκτήσει λίγο περισσότερη ευγένεια και αμνησικακία....
διότι τον τελευταίο καιρό και με πολύ μεγάλη επιτυχία, προσπαθεί να μας αποδείξει ότι δεν τα έχει.

Εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που του απευθύνομαι προσωπικά, διότι εγώ τουλάχιστον δεν έχω κάτι μαζί του και ούτε θα έχω.
Να μην περιμένει όμως όταν εκφράζεται παράλογα και καταντάει αστεία "γραφικός", ότι δεν θα του απαντήσω ανάλογα!
Φώς στους μοναχούς είναι οι Άγγελοι... και φώς στους κοσμικούς οι Μοναχοί...
Άβαταρ μέλους
stathis73
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6456
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 8:44 am
Τοποθεσία: Ευστάθιος-Λευκός Πύργος της Μακεδονίας.

Re: Οποία Ημέρα γενεθλιάζοντες συμφορουμίτες!!!

Δημοσίευση από stathis73 »

Nα πω καταρχήν χρόνια πολλά στα δυο αυτά καλά παιδιά του φόρουμ, εύχομαι να διάγετε τον αγώνα τον καλόν και καλο παράδεισο να εχετε.

Οσον αφορά τα σχόλια του "παρατηρητή" θα πώ τα εξής:

Συμφωνώ 100 σε αυτά που ειπε ο Βασίλης και κάτι ακόμη στον αδελφό μας,..........κανείς μα κανείς δεν τελεί υπο ασυλίας εδω μέσα, απο κει και μετά θα πρέπει να κάνουμε την αυτοκριτική μας και πάνω απο ολα να δείχνουμε εμεις πρώτα αγάπη και κατανόηση και οχι να είμαστε με το δάκτυλο στην σκανδάλη για το όποιο τυχόν ολίσθημα-παράβλεψη του συντονισμού. :wink: :8 :8
Τις θεός Μέγας ως ο Θεός ημών.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χρόνια Πολλά”