ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑΤΟΥΑΖ

Διάφορα Θέματα που δεν μπορούν να είναι σε άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
Domna
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 6147
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑΤΟΥΑΖ

Δημοσίευση από Domna »

ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑΤΟΥΑΖ

Ιστορία 6

Πριν από είκοσι χρόνια, ένας 40 χρονος φρουρός στην τράπεζα του arbat ναμπίλ είχε ένα τατουάζ σε ένα μικρό δαχτυλάκι με τον αριθμό του " 13 ". και όλα αυτά τα χρόνια, σύμφωνα με τον ίδιο, διώχθηκε από το " κακή τύχη ". ". πρώτα η μητέρα αρρώστησε σκληρά, και πλήρωσε τη θεραπεία, έπρεπε να πουλήσει το εξοχικό. Μετά έπαθε ένα αυτοκινητιστικό ατύχημα που έπρεπε να πληρώσει το διαμέρισμα. Η κόρη έγινε ναρκομανής. Η οικογένεια κατέρρευσε.
Έσβησε το τατουάζ, και στη ζωή του όλα άλλαξαν, σαν ένα κύμα μαγικό ραβδί.
Γνώρισε μια αγαπημένη γυναίκα, και από τον αποθανόντα παππού, του δόθηκε ένα υπέροχο εξοχικό. Ο αριθμός "13" δεν υπάρχει πια στο σώμα του τον έσβησε.
Πρόσφατα μου τηλεφώνησε, ρώτησα: Έλα - τελείωσε, ίσως η ζωή γίνει ακόμη πιο κουλ για να αλλάξει.





Ιστορία 5

Είχα έναν πρώην πεζοναύτη με ένα σύνθετο τατουάζ: Αεροπλάνα, φτερά, αλεξίπτωτο και θάνατος με δρεπάνι. Μου ζητούσε χρήματα για να σβήσω το σχέδιο του θανάτου. Εγώ, λέει, ρεαλιστής και ποτέ δεν πίστεψα στη μαγεία. Αλλά όταν άρχισα να περπατάω με αυτό το τατουάζ, η τύχη ήταν σαν να γύρισε η πλάτη μου.




Ιστορία 4

Ήρθε σε μένα ένα κορίτσι με κινέζικη σφηνοειδή γραφή. Επίσης στα οπίσθια. - Έκλαψε και παρακάλεσε αμέσως να σβήσει το τατουάζ. Σύμφωνα με την ίδια, έγινε ένα ατύχημα αμέσως μετά το σχέδιο. Σε ένα χρόνο, έχασε τη δουλειά της, γέννησε ένα νεκρό παιδί και άφησε τον άντρα της. Και η τελευταία σταγόνα, που παραλίγο να την οδηγήσει στην αυτοκτονία, έγινε σε ομαδικό βιασμό μεθυσμένων νέων. Το κατάλαβα και έτρεξε να βγάλει το τατουάζ μου, το οποίο, όπως ανακάλυψα, σήμαινε τη λέξη "δαίμονας". τώρα μένει στο Λονδίνο.




Ιστορία 3

Ένα 16 χρονο κορίτσι έκανε ένα τατουάζ στην πλάτη της - μια όμορφη έγχρωμη πεταλούδα. Από τότε, το κύριο πράγμα της ζωής της ήταν να γνωρίσει το νέο αγόρι κάθε βράδυ. Μετά το σχολείο, δεν πήγε στο Ινστιτούτο, αλλά έτρεχε μέσα στα νυχτερινά κλαμπ. Οι νέοι της φέρθηκαν χωρίς σεβασμό. Και δεν έβγαινε από τα κρεβάτια των άλλων. Ο φίλος της της είπε άσχημα πράγματα και άρχισε να βγαίνει με τη φίλη της.
Κάποιος την ενθάρρυνε να ξεφορτωθεί τα τατουάζ στέλνοντας σε μένα.

Της εξήγησα ότι με τις παλιές πεποιθήσεις, η πεταλούδα είναι σημάδι πόρνης. Μετά από ένα τατουάζ του φίλου της που γύρισε σ ' αυτήν, και πριν ένα μήνα παντρεύτηκαν. Περιμένει ένα μωρό τώρα.

Κάποιοι ψυχολόγοι είναι της άποψης ότι το τατουάζ είναι μέρος του μηχανισμού , μετατρέποντας έναν άνθρωπο σε ξενιστή της διαθήκης κάποιου άλλου.
Επειδή πολλά τατουάζ είναι τα μαγικά σχέδια με τα οποία μπορούν να γίνουν τα τελετουργικά της υπακοής. Και πεντάλφα φτιαγμένο στο ανθρώπινο δέρμα, ναι ακόμα ζωντανό... συνδυάζει ήδη τρία απαραίτητα συστατικά
Τα συστατικά της μαγείας της φυσικής, ενέργειας και πνευματικής .

Κάνοντας ένα επιθετικό τατουάζ - ένα χαρακτηριστικό, ένας άνθρωπος περιβάλλει τον εαυτό του με ένα εμπόδιο που είναι δύσκολο να ξεπεραστεί. Το τατουάζ του θυμίζει συνεχώς τον ιδιοκτήτη του. .




Ιστορία 2

Πρόσφατα μου ζητήθηκε να έρθω στο 1 ο νοσοκομείο gradskuû για να αφαιρέσω το τατουάζ από ένα 15 χρονο παιδί που βρισκόταν σε κώμα - τον θυμάμαι τον Κωνσταντίνο .Φαίνεται ότι κατά την άφιξή μου, οι γονείς του, στο νοσοκομείο είδαν στο γιο μια τρομακτική επιγραφή στον δεξί του ώμο: " Ζήσε γρήγορα πέθανε νέος " (στα ρωσικά)
Φαίνεται ότι οι γονείς έστειλαν το αγόρι να ξεκουραστεί στην Κύπρο. Εκεί έκανε το τατουάζ. Μετά από αυτό είναι σαν να έσπασε μια αλυσίδα. Σε δύο μήνες, κατάφερε να φύγει από το σχολείο, μερικές φορές για να πάει στην αστυνομία για χουλιγκανισμό και μαζί του πήρε το αυτοκίνητο του μπαμπά και με ταχύτητα 120 χλμ την ώρα έπεσε σε ένα στύλο. Με τον αερόσακο σώθηκε. Αλλά έσπασε τη λεκάνη και τον γοφό του.

Πλύσιμο όλη την επιγραφή που φοβόμουν, μήπως ξαφνικά θα υπάρξουν επιπλοκές; Αποφάσισα να αποσύρθηκε μόνο τη λέξη "die" (θάνατος ), η οποία αλλάζει το νόημα. Και κάτι παράξενο συνέβη εδώ. Το παιδί ήταν αναίσθητο. Και έκανα επίσης τοπική αναισθησία. Άρχισε να πλένω το τατουάζ, και ο τύπος που ήταν σε κώμα (!) ξαφνικά άρχισε να κινεί τον ώμο του και με άλλο χέρι προσπάθησε να τραβήξει τη συσκευή. Ο σφυγμός ανέβηκε στα 138 χτυπήματα. Εγώ συνέχισα . Το αγόρι ακόμα ένιωθε τα πάντα.

Οι τρεις νοσοκόμες και ο επικεφαλής του γραφείου , όπως και εγώ, ειμασταν από πάνω του. . Η εντύπωση είναι ότι ο ίδιος ο σατανάς τον έχε κυριεύσει και δεν ήθελε να σβήσει τα μοιραία λόγια. Όταν αφαίρεσα το τατουάζ, ο παλμός έπεσε στο φυσιολογικό, και το αγόρι πήγε στην ανάρρωση πολύ γρήγορα.





Ιστορία 1

Το αγαπημένο μου κορίτσι ήταν ένας ήσυχος, ευγενικός άγγελος. Ζουσαμε μαζί για δύο χρόνια, και ετοιμαζομαστε ακόμα και να παντρευτουμε , - μας γράφει ο Αλεξέι Βορόνιν του odincova. - και μια μέρα ήταν στο σαλόνι κάνοντας ένα τατουάζ στα οπίσθια της - ένα Τζακ με ένα στιλέτο.
Και ο χαρακτήρας της ξαφνικά άλλαξε δραματικά. Ξεκίνησε με ασήμαντα σκάνδαλα, ζήλευε και θύμωνε με τη γλώσσα. Είναι σαν να την μαχαίρωσε ο διάβολος στον πισινο . Χωρίσαμε.
Τα τατουάζ αλλάζει τη ζωή του 15 % των ανθρώπων - αυτοί που α έκαναν ένα τατουάζ αμφιβόλου περιεχομένου. Είμαι Πεπεισμένος για τη δική μου εμπειρία.



http://yiorgosthalassis.blogspot.com/20 ... t_429.html
Ο αληθινός χριστιανός έχει τρία γνωρίσματα:
1. Διαβάζει τον Λόγο του Θεού (Αγία Γραφή).
2. Τον εφαρμόζει στη ζωή του.
3. Φροντίζει να τον διαδίδει για να σώζονται και οι άλλοι και να γίνονται κοινωνοί του θαύματος που έζησε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα Θέματα”