Συνάντηση Αθηνών 2019

Συζητήσεις αλληλογνωριμίας μελών και οργάνωσης συναντήσεων.

Συντονιστής: Συντονιστές

Απάντηση
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36490
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από toula »

Kαλημέρα σε όλους τους φίλους μας !!! :8 :8 :8
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36490
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από toula »

Εκ παραδρομής καλημέρισα εδώ αντί για το τόπικ της "καλημέρας" αλλά δεν πειράζει νομίζω, η καλημέρα είναι πάντα ευπρόσδεκτη. :8 :smile:

Λοιπον μίλησα με τον Σύμο. Δυστυχώς τις Κυριακές τα απογεύματα έχουν πρόβα στους ποντιακούς χορούς στον Σύλλογο που συμμετέχει, μεταξύ 5 - 7.30. Την συγκεκριμένη δε Κυριακή 3/3 δεν μπορεί να χάσει την πρόβα διότι θα έχουν μετά από λίγες ημέρες μια εκδήλωση.

Όμως, όταν τελειώσει μπορεί άνετα να έρθει να μας βρει στην ταβέρνα που θα είμαστε. Θέλει πολύ να μας δει!!!
Θα τηλεφωνήσει σε μένα για να μάθει που ακριβώς είμαστε και θα είναι κοντά μας εντός λίγης ώρας !!!
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από nickzark »

Εγώ θα ετοιμάσω ένα μήνυμα χαιρετισμό . Δεν βολεύει καθόλου να κατέβω ο ίδιος Αθήνα . Που είναι οι εποχές που το αεροπλάνο είχε 24 ευρώ πήγαινε έλα . ( πλάκα κάνω δεν θα ετοιμάσω χαιρετισμό . Μόνο την αγάπη μου )
Άβαταρ μέλους
Μ.Δ.Κ.
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Τετ Ιουν 16, 2010 8:55 am

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από Μ.Δ.Κ. »

Χάρηκα – και το ξαναλέω – για τη συνάντηση αυτή, που δεν είναι μια συνάντηση φίλων και οπαδών π.χ. ποδοσφαιρικής ομάδας ή συλλόγου φυσιολατρών, αλλά ανθρώπων που μετά από τόσα χρόνια συναντώνται στο ( και για) το όνομα του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού. Δεν είναι τυχαίο ότι πέρασαν 10 περίπου χρόνια ……και τι χρόνια…….
Κάποιοι έμειναν όρθιοι στην πίστη τους σταθερά και θα συναντηθούν ξανά, είμαστε ακόμα ζωντανοί που λέει και το τραγούδι.
Προσωπικά ας μην νομίζει κανείς ότι προσβλέπω σε κανενός είδους πνευματική πανδαισία, ούτε έχω ερωτήσεις για τον πατέρα Ματθαίο, το καλό ευρίσκεται ακριβώς στο “Ἰδού δή τί καλόν, ἤ τί τερπνόν, ἀλλ᾿ ἤ τό κατοικεῖν ἀδελφούς ἐπί τό αὐτό”.
Ούτε περιφρονώ τη διάθεση για λίγη διασκέδαση, όλα Του Χριστού είναι και αν γίνονται και στο όνομά Του καλά και ευλογημένα.
Αληθές είναι το πραγματικό, και Αλήθεια ο ίδιος ο Κύριος, μόνο Αυτός μπορεί να μας ελευθερώσει.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25022
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από aposal »

Προσυνάντηση στις 17:00, στην καφέ που είναι δίπλα στον Ιερό ναό, επί της οδού Κολοκοτρώνη. Να έχετε τα κινητά τηλέφωνα μαζί σας. Εγώ γνωρίζω τα κινητά τηλέφωνα του Βασίλη, της Μαρούλας, και της Τούλας. Όποιος δεν γνωρίζει τον αριθμό του κινητού μου ας μου στείλει πμ.
Να είστε κόσμιοι και σοβαροί
(όπως εγώ).-
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
toula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 36490
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2009 7:29 am
Τοποθεσία: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑ

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από toula »

Mάλιστα. :8
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2729
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από agiooros »

χα χα ρε Απόστολε εαν εχεις το παλιό κινητό το έχω όποτε θα τα πούμε. Εγώ λέω λίγο πιο νωρίς ο καφές γιατί δεν θα προλάβουμε να τον πιούμε.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2729
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από agiooros »

nickzark έγραψε: Τετ Φεβ 20, 2019 11:52 am Εγώ θα ετοιμάσω ένα μήνυμα χαιρετισμό . Δεν βολεύει καθόλου να κατέβω ο ίδιος Αθήνα . Που είναι οι εποχές που το αεροπλάνο είχε 24 ευρώ πήγαινε έλα . ( πλάκα κάνω δεν θα ετοιμάσω χαιρετισμό . Μόνο την αγάπη μου )
Νικο στείλε το βιντεο μήνυμα σε μένα να το παρουσιάσω στην συνάντηση
Η θα είμαστε σε βίντεο κλίση
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25022
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από aposal »

agiooros έγραψε: Πέμ Φεβ 21, 2019 10:09 am χα χα ρε Απόστολε εαν εχεις το παλιό κινητό το έχω όποτε θα τα πούμε. Εγώ λέω λίγο πιο νωρίς ο καφές γιατί δεν θα προλάβουμε να τον πιούμε.
:mrgreen:
Το κινητό μου δεν είναι παλιό, γιατί το έχω χάσει προ 2,5 ετών και μαζί όλες τις επαφές. Ο αριθμός κλήσης του όμως παραμένει ο ίδιος.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
nickzark
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 4403
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 10:19 am
Τοποθεσία: Νικόλαος@θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση Αθηνών 2019

Δημοσίευση από nickzark »

agiooros έγραψε: Πέμ Φεβ 21, 2019 10:11 am
nickzark έγραψε: Τετ Φεβ 20, 2019 11:52 am Εγώ θα ετοιμάσω ένα μήνυμα χαιρετισμό . Δεν βολεύει καθόλου να κατέβω ο ίδιος Αθήνα . Που είναι οι εποχές που το αεροπλάνο είχε 24 ευρώ πήγαινε έλα . ( πλάκα κάνω δεν θα ετοιμάσω χαιρετισμό . Μόνο την αγάπη μου )
Νικο στείλε το βιντεο μήνυμα σε μένα να το παρουσιάσω στην συνάντηση
Η θα είμαστε σε βίντεο κλίση
Χα Χαχα θα ετοιμάσω βίντεο να δει ο Αποστολής ποσα κιλά είμαι . Κάτι πνευματικό δυστυχώς δεν έχω να πω . Σε αυτά δεν είμαι καλός
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αλληλογνωριμία & Συναντήσεις μελών του agiooros.net”