Γυμναστική

Διάφορα Θέματα που δεν μπορούν να είναι σε άλλη κατηγορία

Συντονιστής: Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

Υ.Σ και ενοργανη γυμναστικη και φυσικη κατασταση και θεωρια στο πως να μπορει το παιδι να μετρησει το σφυγμο του,ποιες απογορευτικες ασκησεις υπαρχουν,πως ειναι σωστο να περπαταει και χιλια αλλα καλα.
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Re: απάντηση

Δημοσίευση από smarti »

vasilikirimp έγραψε:Δε πήγα στο πνευματικό που μου συνέστησες να πάω.
Μια μέρα που πήγα στον Άγιο Φώτιο και ζήτησα να δω εάν μπορώ να εξομολογηθώ μου είπαν πως συνήθως αναλαμβάνουν άτομα στην εφηβεία εκτός εάν είναι κάτι επείγον.Μου συνέστησαν να απευθυνθώ στον εξομολόγο που έρχεται στο Δήμο μας .
για να είμαι ειλικρινής ντράπηκα και έφυγα.
Για να μην αιωρειτε κατι κακο στον αερα για τον συγκεκριμενο πνευματικο πατερα ,θελω μονο να πω οτι αυτο που εγινε ηταν του πονηρου,και δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που ειπωθηκαν απο αυτον που ειπε αυτα τα πραγματα.Η εξομολογηση ειναι για ολον τον κοσμο.Τελος καλο ,ολα καλα.Ηταν αλλο ενα εμποδιο να μην εξομολογηθει ενας ανθρωπος.Πολυ χαιρομαι που λυθηκε αυτο το θεμα.Βασιλικη μια καινουρια μερα ξημερωνει αυριο :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
ktistos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ιωάννης & ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από ktistos »

Επειδή ο συγκεκριμένος πνευματικός δεν έχει ενορία αλλά έχει επιφορτιστεί την ευθύνη του πνευματικού κέντρου των νέων δεν αναλαμβάνει συνήθως μεγαλύτερους.
Δεν είναι θέμα του πονηρού αλλά τάξης μέσα στην εκκλησία. Φαντάσου ένα παιδί να θέλει να εξομολογηθεί επειγόντως και να βλέπει μια ουρά από γιαγιάδες να περιμένουν και να πρέπει να περιμένει κι αυτό με τις ώρες. Νομίζω πως έγινα κατανοητός.
Πολύ καλός πνευματικός, δάσκαλος και θεολόγος είναι και ο πνευματικός της νέας ενορίας στον Τίμιο Σταυρό. Εξομολογεί συνήθως Δευτέρα απόγευμα.
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

ktistos έγραψε:Επειδή ο συγκεκριμένος πνευματικός δεν έχει ενορία αλλά έχει επιφορτιστεί την ευθύνη του πνευματικού κέντρου των νέων δεν αναλαμβάνει συνήθως μεγαλύτερους.
Δεν είναι θέμα του πονηρού αλλά τάξης μέσα στην εκκλησία. Φαντάσου ένα παιδί να θέλει να εξομολογηθεί επειγόντως και να βλέπει μια ουρά από γιαγιάδες να περιμένουν και να πρέπει να περιμένει κι αυτό με τις ώρες. Νομίζω πως έγινα κατανοητός.
Πολύ καλός πνευματικός, δάσκαλος και θεολόγος είναι και ο πνευματικός της νέας ενορίας στον Τίμιο Σταυρό. Εξομολογεί συνήθως Δευτέρα απόγευμα.
Γιαννη καλημερα!!Συνηθως δεν διαφωνω με αυτα που λες ,αλλα εδω θα πρεπει να το κανω.Αυτα που εγραψα ,ηταν μετα απο τηλ, μαζι του.Και στεναχωρεθηκε παρα πολυ για αυτο το ζητημα.Ζητησε συγνωμη ,ειχε αγνοια και δεν αληθευει.Καποτε στην αρχη μου ειπε ηταν ετσι αλλα τωρα δεν ισχυει αυτο.Ειναι λογια ,δικα του.Την Βασιλικη την περιμενει ,να τα πουνε απο κοντα!!!!!!Συγνωμη αν σε στεναχωρεσα :(
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
ktistos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ιωάννης & ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από ktistos »

Ίσα-ίσα χαίρομαι που το ζήτημα διευθετήθηκε! Καλημέρα σε όλη την φαμίλια!
Άβαταρ μέλους
smarti
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 5165
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Σμαρώ@Κατερίνη, Σέρρες

Δημοσίευση από smarti »

Αν γινεται ,θα σας παρακαλεσω να σταματησει το θεμα αυτο εδω.Εξαλλου δεν ταιριαζει με το ολο θεμα της γυμναστικης :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Θεοτόκε Παρθένε, χαίρε κεχαριτωμένη Μαρία ο Κύριος μετά Σου. Ευλογημένη Συ εν Γυναιξί και ευλογημένος ο καρπός της κοιλίας σου, ότι Σωτήρα έτεκες των ψυχών ημών.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα Θέματα”