Υπάρχει ένας & μοναδικός "ετοιμασμένος" σύντροφος;

Ψυχολογικά Θέματα

Συντονιστές: pAntonios, Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

eortologio_gr έγραψε:Οταν εγώ είχα προτείνει ειδική ενότητα "Christian Dating" μου την "πέσαν" όλοι...
Εορτολόγιε έλεος! :razz: Εκτός αυτού, μετά από τόσες κατηγορίες ποια θα θέλει να κάνει dating, χαχα :P
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
Άβαταρ μέλους
Byzantine_Spirit
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 09, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Byzantine_Spirit »

alexandergreek έγραψε: Ευχαριστώ φίλε Byzantine_Spirit, είναι ένα θέμα που με καίει...
Έτσι για την ιστορία: Είμαι φίλη και όχι φίλος. (:)
«Ο λύχνος του σώματος εστίν ο οφθαλμός· εάν ουν ο οφθαλμός σου απλούς η, όλον το σώμα σου φωτεινόν έσται.»
eortologio_gr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1644
Εγγραφή: Τρί Ιουν 13, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: Χρήστος@Thessaloniki
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από eortologio_gr »

ntinoula έγραψε:
eortologio_gr έγραψε:Οταν εγώ είχα προτείνει ειδική ενότητα "Christian Dating" μου την "πέσαν" όλοι...
Εορτολόγιε έλεος! :razz: ...
"Θεματική Ενότητα" είπα ντινουλα ώστε να δίνεται η δυνατότητα γνωριμίας μεταξύ μη νυμφευμένων μελών χρηστών του σαιτ με μόνη την προυπόθεση οτι θα είναι σε χώρο μόνο για τα μέλη τα πλήρη στοιχεία των οποίων θα είναι γνωστά στον διαχειριστή.

Ετσι, αποφεύγουμε το "ψάρεμα στα τυφλά" και κυρίως δίνουμε την δυνατότητα στους αναζητούντες να έχουν την δυνατότητα "να βρούν". Τώρα αν θα βρούν το "ητοιμασμένο" ή την "ητοιμασμένη" ουδείς γνωρίζει.

Αλλιώς "παίζουν" ΠΜ απο μη βεβαιωμένους χρήστες προς αγνώστους άλλους χρήστες.

Εγω το είδα σαν δυνατότητα και το έθεσα.

Σκεφτείτε το

Χρ.

ΥΓ. το μου την "πέσαν" που γράφω εννοώ "ήταν αρνητικοί" στην πρότασή. Ας μην προτρέχει η γλώσσα της διανοίας φιλτάτη Ντινούλα.
στα εύκολα ξέρω τι να κάνω - στα δύσκολα σε θέλω ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

eortologio_gr έγραψε: το μου την "πέσαν" που γράφω εννοώ "ήταν αρνητικοί" στην πρότασή.
Ε ναι, γιατί εγώ τι κατάλαβα? Είμαστε αρνητικοί :P
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
ktistos
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: Ιωάννης & ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευση από ktistos »

Κολλάνε τις κοπέλες στο δρόμο, στην αγορά στο χώρο εργασίας να τις κολλάνε και στο χριστιανικό ΦΟΡΟΥΜ;
Άσε να κολλήσουν μόνες τους :D :D
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25078
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Δημοσίευση από aposal »

Ο κατάλληλος σύντροφος δεν είναι απαραίτητα ο πιο πιστός! Ο Θεός μόνο γνωρίζει. Θεωρώ όμως ότι θα είναι κάποιος που θα βοηθήσει στη συνέχιση του αγώνα.
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
gol
Έμπειρος Αποστολέας
Έμπειρος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 6:00 am
Τοποθεσία: ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από gol »

ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΟΣ-Α ΚΑΙ "ΞΕΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ" ΤΙΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΣΜΙΚΑ (ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ) ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ) ΤΟ ¨ΤΕΛΕΙΟ" ΤΟ.. ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΓΚΡΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο-Η ΜΕΛΛΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ.
Ο ΕΓΓΑΜΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΒΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ,ΑΥΤΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟΝ "ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ" ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!ΠΕΙΡΑΣΜΟΙ ΑΠΕΙΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ!
ΤΟ ΚΑΤ΄ΕΞΟΧΗΝ ΠΕΔΙΟΝ ΔΡΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΔΙΕΞΟΔΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ,ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
(Γέροντας Επιφάνιος)
Gewrgiosgr
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 6:00 am
Τοποθεσία: Φλώρινα

Δημοσίευση από Gewrgiosgr »

Ωραίο αίσθημα ο έρωτας ο Θεός για να το έφτιαξε κάτι θά ξερε παραπάνω απο μάς!


Πιστεύω οτι μια γυναίκα είναι για έναν άνδρα ωστε να κερδίσουν μαζί τα είσητιρια για την Βασιλεία των ουρανών.
ο αλλος μπορεί 5 γαμους να χει κάνει να ζει μια ζωη στην ασωτία και ξαφνικα να τα χάσει όλα να μετανοησει πραγματικα και να βρει μια ταπεινη ψυχή και να σωθούνε παρεϊτσα.
Μεγάλο ρόλο παίζει να έχει χριστιανικές βάσεις μια σχέση γιατι βασίζεται στην αλήθεια και ως γνωστόν η αληθεια σώζει ενω το ψέμα και η αμαρτία θάνατος.
Η ελπίς μου ο Πατήρ, καταφυγή μου ο Υιός, σκέπη μου το Πνεύμα το Άγιον.Τριάς Αγία Δόξα Σοι!
Άβαταρ μέλους
ntinoula
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: Θεσσαλῶν Νίκη

Δημοσίευση από ntinoula »

ktistos έγραψε:Κολλάνε τις κοπέλες στο δρόμο, στην αγορά στο χώρο εργασίας να τις κολλάνε και στο χριστιανικό ΦΟΡΟΥΜ;
Άσε να κολλήσουν μόνες τους :D :D
Ευτυχώς δεν κολλάνε σε όλες. Μόνο στις νοστιμούλες. :D Οι υπόλοιπες ηρεμήσαμε. :razz:
Το χαμόγελο είναι το φως του προσώπου μας που δείχνει πώς η καρδιά μας είναι μέσα.
Άβαταρ μέλους
panos0
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2006 5:00 am

Δημοσίευση από panos0 »

:laughing3:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψυχολογικά Θέματα”