Ευχαριστώ....

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του www.agiooros.net.

Συντονιστής: Συντονιστές

Koyk
Βασικός Αποστολέας
Βασικός Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 10, 2008 5:00 am

Ευχαριστώ....

Δημοσίευση από Koyk »

Εχω την γνωμη οτι λειπουν κάποια "πραγματάκια' απο το ωραίο forum...
Ενα απαυτα που νομιζω οτι πρεπει να μπει αμεσα ειναι ενα κουμπι ευχαριστιων το χω δει καπου αλλού και ειναι πολυ πρακτικο.Αποφεύγεις να ξαναγράψεις μηνυμα για να δείξεις την ευγνωμοσύνη σου στον προλαλήσαντα ή γράψαντα και επίσης ειναι πρακτικο γιατι ετσι δίνεις στον άλλο να καταλάβει οτι συμφωνεις με την αποψη του και ετσι αλλάζουν και οι λογισμοί... :wink:

Ακομα ένα (συγνώμη για την πάρλα μου) ειναι οτι πρέπει να υπάρχει ενα edit που θα μπορει να κανει αυτος που εγραψε το μηνυμα του δευτερολεπτα πριν και θέλει να το διορθώσει...ειναι αναγκασμένος να ξαναγράψει....τι λέτε?? Καλα ντε μήν βαράτε...μια γνώμη λεω.... :105 :105
theodosis79
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 10, 2008 6:00 am
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω....

Δημοσίευση από theodosis79 »

Πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου! Ελπίζω οτι ο καλός μας διαχειρηστής θα επιλειφθεί του θέμετος και το διευθετίσει μελλοντικά.
Άβαταρ μέλους
theodora
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1482
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2006 6:00 am
Τοποθεσία: https://theomezcrochet.blogspot.com/
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω....

Δημοσίευση από theodora »

Θα ήθελα κι εγώ να πω την γνώμη μου σε αυτές τις ωραίες παρατηρήσεις (σιγά μην δεν την έλεγα !!! :oops: )

Εκείνο το κουμπάκι το edit που τόόόσες μα τόόόσες φορές οι περισσότεροι από εμάς το έχουν αναζητήσει -κι εγώ μαζί που κι αν το διαθέτω δεν το χρησιμοποιώ επιτήδες για να βαράω το κεφάλι μου και να μετανιώνω- νομίζω πως τελικά καλό μας προσφέρει κάθε φορά που γράφουμε κάτι βιαστικά, αυθόρμητα και επιπόλαια και εκ του εγωϊσμού μας παρακινημένοι.

Διαβάζω εκ των υστέρων κάποιες απόψεις μου και απαντήσεις μου και πολύ λυπούμαι.........για μένα, και θα ήθελα κάτι να τροποποιήσω...
Όμως γνωρίζοντας πως δεν υπάρχει σβήστρα τελικά, σκέφτομαι (με τί άραγε? :( ) λιγάκι παραπάνω πριν γράψω όχι μόνο την άποψη μου αλλά ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ και την ΔΙΑΘΕΣΗ μου την δεδομένη στιγμή. Και πάρα πολλές φορές ΔΕΝ γράφω γιατί ΜΕ φοβάμαι! Μη τυχόν πληγώσω ή προσβάλλω ή έχω παρεξηγήσει τα γραπτά του άλλου αδελφού και απαντήσω άλλα αντί άλλων.

Και όλο αυτό το θεωρώ ένα πραγματικό παίδεμα και μία πολύ καλή εξάσκηση........ για μένα μιλάω πάντα!!!

Όσο για τις "ευχαριστίες" που κι αυτές πολλές φορές επιθυμώ κι εγώ να τις εκφράσω σε όλους εσάς....... και πάλι μετά σκέφτομαι πως ένα μεγάλο "ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ" θα άρμοζε καλύτερα............

Δηλαδή διαφωνούμε!!!!!! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !!!!! :8 :8 :8
Τον μόνον που μπορεί ν΄αγαπήσεις είναι ο Θεός.
Τους ανθρώπους τους αγαπάς γιά να τους πας ή για να σε πάνε στο Θεό.
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25133
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ευχαριστω....

Δημοσίευση από aposal »

theodosis79 έγραψε:Πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου! Ελπίζω οτι ο καλός μας διαχειρηστής θα επιλειφθεί του θέμετος και το διευθετίσει μελλοντικά.
Ναι, αμέσως μόλις οργανώσει την επίσκεψη στον Όσιο Δαυίδ και τον Άγιο Ιωάννη τον Ρώσο, σειρά θα πάρει αυτό που λέτε, που το προσυπογράφω κι εγώ!
Τα πάντα εν σοφία ποιεί ο αγαπημένος μας Διαχειριστής! Λίγη υπομονή μόνο!
theodora έγραψε:Διαβάζω εκ των υστέρων κάποιες απόψεις μου και απαντήσεις μου και πολύ λυπούμαι.........για μένα,
Συμφωνώ μαζί σου!
theodora έγραψε:Δηλαδή διαφωνούμε!!!!!! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !!!!! :8 :8 :8
Συμφωνώ μαζί σου (πάλι)!
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
Άβαταρ μέλους
pepiixthis
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2008 5:00 am
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ...Ευτέρπη - Πέπη

Re: Ευχαριστω....

Δημοσίευση από pepiixthis »

aposal έγραψε: Ναι, αμέσως μόλις οργανώσει την επίσκεψη στον Όσιο Δαυίδ και τον Άγιο Ιωάννη τον Ρώσο, ....
πότε θα γίνει αυτό?
μέλοι από εδώ μέσα?
και εγώ θέλω.... :20 :20
«στενή η πύλη και τεθλιμμένη οδός η απάγουσα στην ζωήν»
aposal
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 25133
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 5:00 am
Τοποθεσία: Απόστολος @ Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)

Re: Ευχαριστώ....

Δημοσίευση από aposal »

Μετά το Πάσχα!
Μάλλον μέσα στον Μάη του 2009
(ή του 2010, ...2011 ...2012 ...2013)

Kirios? How do you see Evia this year? :lol:
Μελίζεται και διαμερίζεται ο Αμνός του Θεού, ο μελιζόμενος και μη διαιρούμενος, ο πάντοτε εσθιόμενος και μηδέποτε δαπανόμενος, αλλά τους μετέχοντας αγιάζων.
agiooros
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 2740
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2005 6:00 am
Τοποθεσία: Νίκος@Εύβοια
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστώ....

Δημοσίευση από agiooros »

Θα την αναλάβει ο panosgreece με τον heart την συνάντηση στην Εύβοια :lol:
Άβαταρ μέλους
panosgreece
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 2941
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 07, 2008 5:00 am

Re: Ευχαριστώ....

Δημοσίευση από panosgreece »

μεγαλη μου χαρα
«Άγιοι της ημέρας, πρεσβεύσατε υπέρ ημών»
xenia
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2007 5:00 am

Re: Ευχαριστώ....

Δημοσίευση από xenia »

Η Χαλκίδα είναι πολύ κοντά στη Λιβαδειά. Αν με θέλει και ο Πάνος θα έρθω και γω! :smile: :smile: :smile:
Άβαταρ μέλους
Harrys1934
Κορυφαίος Αποστολέας
Κορυφαίος Αποστολέας
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 28, 2006 5:00 am
Τοποθεσία: ¨οπου γη και Πατρις
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω....

Δημοσίευση από Harrys1934 »

theodora έγραψε:Θα ήθελα κι εγώ να πω την γνώμη μου σε αυτές τις ωραίες παρατηρήσεις (σιγά μην δεν την έλεγα !!! :oops: )

Εκείνο το κουμπάκι το edit που τόόόσες μα τόόόσες φορές οι περισσότεροι από εμάς το έχουν αναζητήσει -κι εγώ μαζί που κι αν το διαθέτω δεν το χρησιμοποιώ επιτήδες για να βαράω το κεφάλι μου και να μετανιώνω- νομίζω πως τελικά καλό μας προσφέρει κάθε φορά που γράφουμε κάτι βιαστικά, αυθόρμητα και επιπόλαια και εκ του εγωϊσμού μας παρακινημένοι.

Διαβάζω εκ των υστέρων κάποιες απόψεις μου και απαντήσεις μου και πολύ λυπούμαι.........για μένα, και θα ήθελα κάτι να τροποποιήσω...
Όμως γνωρίζοντας πως δεν υπάρχει σβήστρα τελικά, σκέφτομαι (με τί άραγε? :( ) λιγάκι παραπάνω πριν γράψω όχι μόνο την άποψη μου αλλά ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ και την ΔΙΑΘΕΣΗ μου την δεδομένη στιγμή. Και πάρα πολλές φορές ΔΕΝ γράφω γιατί ΜΕ φοβάμαι! Μη τυχόν πληγώσω ή προσβάλλω ή έχω παρεξηγήσει τα γραπτά του άλλου αδελφού και απαντήσω άλλα αντί άλλων.

Και όλο αυτό το θεωρώ ένα πραγματικό παίδεμα και μία πολύ καλή εξάσκηση........ για μένα μιλάω πάντα!!!

Όσο για τις "ευχαριστίες" που κι αυτές πολλές φορές επιθυμώ κι εγώ να τις εκφράσω σε όλους εσάς....... και πάλι μετά σκέφτομαι πως ένα μεγάλο "ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ" θα άρμοζε καλύτερα............

Δηλαδή διαφωνούμε!!!!!! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !!!!! :8 :8 :8
Ποσο μααλλον εγώ;;;
[Αλλά ;ώς ο ληστής ομολογώ Σοι,
Μνύσθητί μου, Κύριε,
Εν τη Βασιλεία Σου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εισηγήσεις για το Φόρουμ”